Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gokart pálya...

Melyik a legjobb gokart pálya Budapesten és közelében az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Pálya hossza: Minimum 300 méter

Ár: Maximum 1800 forint/menet

Menet hossza: Minimum 7 perc


Lehetőleg valamilyen diákoknak szóló akció legyen.

Valószínűleg január-február hónapban mennénk, tehát legyetek tekintettel a lehetséges rossz időre, ha ez kizáró ok lehet a kültéri pályákon.


Lehet messzebb Budapesttől, de lehetőleg 1/2-1 óra alatt valamilyen tömegközlekedési eszközzel el lehessen érni.


Valamint ha személyes tapasztalatotok van, akkor azt szívesen hallgatom.:D


Nagyon szépen köszönöm, előre is!:)


2011. dec. 28. 15:27
 1/2 kartcica válasza:

Van sok jó, de a kritériumok alapján az Eurocentert ajánlom.

Egy menet most akciósan 1500 Ft, a pálya hossza 420 m és a futam ideje 8 perc. Fedett pálya, szóval a rossz idő nem akadály :)

Budán a Bécsi úton a bevásárlóközpont alatt van, a villamos ott áll meg közvetlen előtte.

Nekem kedvenc pesti pályán, nagyon ajánlom mindenkinek. A gépeket tekintve Sodik vannak, ha ez mond valamit :)

2012. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Almatarak válasza:

a mogyoródi gokartpálya sztem jobb árban és szolgáltatásokban is, hungarokart

itt találtam, [link]

2012. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!