Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot tudtok...

Milyen gimnáziumot tudtok ajánlani egy kitűnő tanuló gyereknek Budapesten az alábbiak figyelembevételével?

Figyelt kérdés

Szempontjaim a következők:

1. Legyen színvonalas oktatás és jó egyetemi felvételi arány, de ne legyen "versenyistálló";

2. Ne csak oktassanak, neveljenek is, emberségre és hazafiságra;

3. Két idegen nyelvből jó nyelvvizsgaarány;

4. Nem utolsósorban: Nagyon jó közösség, szerethető iskola legyen!



2012. jún. 21. 21:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Sziasztok?

A Xántus milyen suli?

2012. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Elég jó,de fizetős,de megéri oda menni.
2012. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Az utolsó pillanatban, de én a Karinthyt tudnám ajánlani!!! Vagy Szent Lacit.
2013. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Én meg a Berzsenyit! Még nem késő :D
2013. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Bogi11 ***** válasza:
Végül hova jelentkeztél, ha nem titok? Mi volt a döntő szempont? És hogy sikerült a felvételi? Jó lenne a tapasztalatokról is olvasni.
2013. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

én egy e5vösös lány vagyok, 11.-es a nyelvi előkészítős osztályban. Én mindenképp javasolnám Neked.. amiről hallottál (gatyaletolás), az csak kisfiúk játéka volt (megjegyzem, hogy 7-8.-osok is járnak ide, ők még tényleg gyerekek..). Azt cáfolnám, hogy az iskola baloldali beállítottságú lenne, a tanárok nem is politizálnak, szó sincs erről.. Tanulni kell, de nem versenyistálló. Az megy versenyre, aki akar, és az a legfontosabb, hogy aki akar, azt fel is készítik. ( egy OKTV helyezés nem mutat rosszul az egyetemi felvételiben.:)) És akkor arról még szó sem esett, hogy nyelvi előkészítős osztály, ráadásul angol-német.. Ha szorgalmas vagy, akkor mindkettőből meg tudod csinálni a felsőfokút.

A fogalmazásodból ítélve nagyon értelmesnek tűnsz, ezért szerintem jól éreznéd magad az e5vösös közegben. Annyira jó érzés, hogy intelligens emberekkel vagyok nap mint nap, és hogy értelmesen tudok velük beszélgetni, amellett, hogy tök jófejek.:)

2013. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
De Budán v,. Pesten (!)
2013. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Elég sok jó gimi van
2013. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Fazekas
2013. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A Szent László Gimnázium a 7. legjobb középiskola Budapesten OKTV-eredmények alapján. Szerintem nem lenne rossz választás. :)
2013. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!