Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maradjak, vagy menjek? Többi lent

Maradjak, vagy menjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok pécsi vagyok és februárig kell eldöntenem,hogy hova adom be a jelentkezésem(eléggé messze van még)

Pte-ttk programtervező infó?

Vagy Elte?

Maradjak itt vagy menjek Pestre?

Pécsen milyen a képzés?


2012. jún. 27. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is pécsi vagyok eredetileg, és most az ELTE-n tanulok programozónak.

Amit el tudok mondani, hogy én nem bántam meg Pestet, nagyon színvonalas itt a képzés, ráadásul ami előnye van Péccsel szemben, hogy a későbbiekben sokkal több munkalehetőség van itt, sokkal jobb pénzekért, illetve, hogy itt van MSC-s képzés is.

2012. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értelek!

Eléggé el kell gondolkodjak,hogy Pest legyen vagy Pécs

2012. jún. 27. 12:50
 3/10 reptoid ***** válasza:
Egyetemi éveid alatt is a munkalehetőségeid is sokkal jobbak. Pl. már másodévesen mehetsz akár a nav n go-hoz is.
2012. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jó,de elsősorban az a gond,hogy hol fogok lakni mivel annyi pénzem nincs,hogy albérletet fizessek kaját stb.....
2012. jún. 27. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a kolit, havi 8-10e körüli összegért szállás pipa. Kajálni meg otthon is kajálnál, tehát ez a pénz amúgy is arra lenne fordítva.
2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy ha szociális helyzeted lehetővé teszi, akkor pályázhatsz rendszeres szociális ösztöndíjra, ami eléggé jó pénz szokott lenni.
2012. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kaját azt természetesen megtudom oldani az nem gond!

Na ez a kollégium jól hangzik!

2012. jún. 27. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Abba azért gondolj bele, hogy az elte koleszai nagyon szarok, ha komolyan akarsz tanulni, itt nagy valószínűsággel nem fogsz tudni, mert annyira putri, és tele van retardáltakkal...
2012. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az már mellékes
2012. jún. 27. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Azzal se feltétlenül értek egyet, hogy nagyon szarok, ott a KCSSK, azt most újították fel!
2012. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!