Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EGYETEMISTÁK! Vizsgáknál hogy...

EGYETEMISTÁK! Vizsgáknál hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A szituáció: Felvettem előre a vizsgáimat a vizsgaidőszakra. Mondjuk minden vizsgám sikeres (nem bukok meg), de másodszorra el szeretnék menni vizsgázni abban a vizsgaidőszakban egy jobb jegy érdekében. Ez lehetséges? Szóval lehet vizsgát ismételni "csak úgy"?

2012. júl. 13. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy lehet. Sokan csinálják is az ösztöndíj miatt.

A harmadik vizsga viszont már fizetős.

2012. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk gy vizsgaidőszakban maximum egy tárgyból lehet elmenni javítani, és fizetni kell érte.
2012. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El lehet menni javítani, de ezt ki kell tapasztalni, mert sok helyen csinálják, hogy egyre nehezebbek a vizsgák. És ha elmész javítani, akkor az előző jegyed úgymond elveszíted, és ha a javító vizsgán meghúznak, akkor buktad is a tárgyat.
2012. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MIndenkinek ment a zöld kéz, köszönöm a válaszokat. Ma este már akkor nyugodtan tudok aludni :'D
2012. júl. 14. 06:22
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, én is csináltam már. ilyenkor neptunon alapból az lesz kiírva rá, hogy javító vizsga, vagy valami ilyesmi. és nálunk nem kellett fizetni érte, sőt arról se tudok, hogy lenne kikötés, hogy hány tárgyból csinálhatom ezt egy félévbe (NYME TTK).
2012. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, persze! Csak meg ne bukj másodjára... Nálunk egy tárgyból csak egyszer lehet javítani.
2012. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!