Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Református Kollégium...

Debreceni Református Kollégiumról és Gimnáziumról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
65%
Neki kellett futnom párszor az írásodnak, és ebből tényleg egyértelmű, hogy nem egy szinten mozgunk. Neked lehet, hogy megfelelő ez az iskola, de én azoknak próbálok segíteni, akik kiemelkedő tehetséggel bírnak és ezt szeretnék is kamatozatni.
2013. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez a gimnázium elég erős !

Ja, és persze ha akarsz valamit az életben elérni ,csak tanulással teheted meg. Innen biztos ismeretekkel jutsz tovább !

2013. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
85%

Aki akar valamit kezdeni az életben az ne a refibe menjen...a tanárok felkészületlenek, 2 hónapig javítják a dolgozatokat, stb...szánalom. Minden egyes órát azzal a kérdéssel nyitni hogy ,,Hol is járunk?" eléggé gáznak mondható. Más iskolában lehet hogy sok a sznob, de azok közé is be lehet valahogy illeszkedni, tény hogy a refi az inkább a csórók iskolája (rengeteg támogatás a hátrányos helyzetű tanulóknak). De ma már tényleg nem a közösség szerint választasz iskolát. Azok az idők már rég elmúltak.

Szóval ha neked a közösség fontosabb mint a tanulás, akkor menj nyugodtan a refibe.

2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
16%

39-es: "Olyan iskolát se nagyon láttam még, amit ennyien szidnak, nyilván nem véletlenül."


Ezt az iskolát jószerivel csak te szidod egyedül - vedd már észre szerencsétlen! Ház mindegyik ilyen beírás tőled származik!!!

Mi van, nem feleltél meg? Nem bírtad a képességeiddel? Vagy miért haragszol erre sulira?

(ha nem jössz rá, hogy honnan tudom ezer %-ra, akkor valószínű hogy a te szellemi szinteddel volt a baj...)

2013. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó válaszoló "44".!

Igazat adok neked, igen mások is utaltak rá, hogy Ő irkál

a suliról minden rosszat, primitív szellemiség ! Rá kell hagyni. :)

2013. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
8%
Idegesítő, ha egy ilyen suttyó veri a nyálát!
2013. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
13%

Úgy látszik magadról beszélsz !!

Okos legyél, mert hülyéből sok van !

2013. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
93%

"veri a nyálát"


De jót nevettem:) Látszik, hogy a refi szellemi színvonalától nem sikerült elrugaszkodnod, te szerencsétlen.

2013. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
0%

Úgy vélem, mint ahogyan mások is Te 1 önfejű, prímitív gondolkodással bírsz !

Igen ! az ilyen emberkék elég alacsony IQ szinttel rendelkeznek. Na és persze nem beszélve, hogy a béka feneke alatt teljesítenek. Persze, hogy nem vagy való a Refibe kispajtás !!

2013. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
91%

# 44/49, Lerí rólad, hogy milyen buta vagy, már rögtön az írásképedből. Az meg, hogy leszerencsétlenezed azt, akinek nem tetszik, és elmondja a véleményét.., na az minősíthetetlen. Nem csak Ő szidta az iskolát.

Erről az egészről annyit, hogy általában az ilyen "nagy hívők" elvből felsőbbrendűnek tartják magukat a többieknél, ez a viselkedésükön is látszik.

2013. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!