Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan szeretnék beszélni...

Jogosan szeretnék beszélni igazgatònővel?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz az osztàlyom. Nem bírnak velük a tanàrok (meg nem is akarnak, ahogy làtom). Minden óràn vergődnek, főleg a fiùk. A terem ablakàbòl kihajolnak, letépik a fa àgàt, és egymás táskàjába teszik. Ha esett a hò, vagy az ablakbòl, vagy az udvarròl behoznak sokat a terembe, dobàljàk egymást, vagy a màsik pòlòjâba teszik. Legutòbb abterem ablakàbòl nyakon öntöttek valamivel egy tanàrt.w


Nagyon szemtelenek a tanàrokkal. Visszaszòlnak, feleselnek, de beírást nem kapnak (ig.nőhöz sem viszik őket). Nem tudok figyelni tőlűk òràn (nem vagyok se stréber, se kitűnő, de nagyon zavar). A leggàzabb az, hogy némely tanár nevet ezeknek az idiòtàknak az undorítò viccein, beszòlásai

Másik: nem jövök ki valami jól a magyar tanàrommal, mindig egyeseket ad, pedig készülök az òràkra. Màr beszéltem az ofővel, hogy egy másik tanár órájára akarok átmenni (u.akkor van órája, mint nekem, u.ott járnak az anyagban, mint mi). Beszélt igazgatònővel, a magyar tanár megsértődött, és 2 hònapja nem történik semmi.


Mit tegyek?


18l (evangélikus gimi, 12. osztàly, 1 évem még van ezen kívül)



2013. jan. 30. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A magad érdekében jó ötlet, de készülj fel, hogy nem nagyon fognak szeretni a többiek a maradék 1,5 évben. :)
2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!