Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakra menjek, ha a...

Milyen szakra menjek, ha a Scitec-nek, Biotechnek, vagy valami hasonló cégnek akarok majd dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyelőre a vegyész alapszakon gondolkodom, de szívesen mennék mérnökire is, például élelmiszer/anyagmérnök.

2013. febr. 28. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Elelmiszermernok az nem mernok. Anyagmernok meg nem ilyen anyagokkal foglalkozik. Vegyeszmernokot javasolnam en is.
2013. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudtommal ők leginkább csak forgalmaznak, szóval valami marketinges cuccra... ha van is valami előállítási részleg az max vidéken, de inkább külföldön. Én is ilyesmivel próbálkozok épp, azért mondom.


Az élelmiszermérnök az mérnök, csak "területileg" az agrárhoz tartozik, foglalkozunk gépekkel, gyártással sokat.

2013. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki vegyésztehcnikusként ilyen cuccokat kever, de gondolom te nem ilyen munkára gondolsz. Mindenképpen vegyész, vagy vegyészmérnök szakot javasolnék én is.
2013. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!