Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola a legrosszabb...

TóthHanna kérdése:

Melyik iskola a legrosszabb Szentesen? -És miért? Melyik a legjobb iskola Szentesen? -És miért?

Figyelt kérdés

Most megyek 5-ödik osztályba és még nem nagyon tudjuk melyik iskola legyen az, de azt már tudjuk, hogy egy Szentesi lesz az!

Én úgy tudom, hogy Szentes legjobb isije Az Erzsébet Katolikus, de nem tudom pontosan! Kérlek válaszoljatok,

hogy melyik a legjobb-legrosszabb!

Köszi a válaszokat előre is! Sziasztok!!! :D



2013. ápr. 3. 20:01
 1/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem a Szent Erzsébet nem a legjobb választás. A városban két iskola versenyez egymással: a Kiss Bálint (református) és a Koszta József.

Én a KissB-t ajánlanám neked, mert nagyon jók a tanárok, szépek a termek, minden teremben van kivetítô és internet. Nagyon sok délutáni foglalkozás van (amik nagy része ingyenes). A suli kompetenciája a legjobb a városban. A tudásodért osztályoznak és nem azért, aki vagy vagy amid van..

A Koszta József általánost kerüld el jó messze! Ott is jó a képzés, de nem túl modern. Tele van kábszeresekkel és alkohollal élô tinikkel. A kosztások annyira nincsenek visszatartva, nagyon gyakran piszkálják egymást. De a "menô" a Koszta, tele van vízilabdásokkal (a KissB-ben is sok van).

A Klauzál Gábor nem egy túl jó suli, én nem mennék oda a helyedben.

A Szent Erzsébet is jó iskola, de úgy gondolom, a Koszta és a Kiss Bálint sokkal jobbak.

A katolikus és a református suli is a városközpontban vannak.


Üdv.

egy 17 éves szentesi gimnazista lány (:

(én KissB-s voltam)

2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolom már megvan.

Hova jársz suliba?

A Szent Erzsébet messze a legjobb, remélem nem változtattad meg a véleményed az első válaszoló miatt.


Koszta és Szent Erzsébet egy kaliberű szerintem, de az utóbbiba nevelnek sokkal jobban. Még ha nem is tűnik fel.


8.osztály - Szent Erzsébet

14/F

2014. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!