Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő egyetemisták/főiskoláso...

Leendő egyetemisták/főiskolások! Ide-ide-ide! Várjuk közösen itt a 24. ét! Ki hova szeretne bejutni? Ti is nagyon izgatottak vagytok már a ponthatár miatt? :]

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy mellőzzük a már oly sokszor lerágott "büfészak" témát.

Tartsuk tiszteletben egymás céljait/vágyait!


Ui.: Nem, én nem BTK-ra készülök, hanem mérnökire



2013. júl. 13. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:

Eddig nem izgultam, de ahogy olvastam a kommenteket, egyre jobban kezdtem :D. BKF környezetkultúrára jelentkeztem és fel is fognak venni :D. Nem tudom mennyi pontom van, 5 perccel ez előtt nem is tudtam hányan jelentkeztek, de megnéztem, és 39en jelölték elsőnek, 40et vesznek fel :D.

Remélem mindenkit felvesznke oda, ahova szeretne menni :D

2013. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
31-es! De azt ugye tudod, hogy az, hogy kevesebben jelölték elsőnek, mint ahányat felvesznek, az nem azt jelenti, hogy mindenki benn van? Nem tudom hányan jelölték összesen, de amennyiben több embernek nem sikerül az 1. 2. helyre való felvételije, akkor automatikusan ez lesz nekik az első. Csak gondoltam írom, mert úgy tűnt számodra ez nem volt egyértelmű, de javíts ki, ha tévedek.
2013. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz amúgy utolsó, igazad van, én is így tudom. Az első helyen jelentkezők még nincsenek "biztonságban".
2013. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hogy így van, csak nem tudom, hogy ezzel a 31-es is tisztában van e, mert azok alapján, amit írt, nekem nem az jött le.
2013. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim válasza:
Én ELTE matekra szeretnék menni, remélem fel is vesznek :D
2013. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:

Egyénenkénti pontok már fent vannak felvin.

(Már akinek)


Most már tényleg csak 24.-e hiányzik! :-)

2013. júl. 15. 17:40
 37/106 anonim ***** válasza:
100%
Már akinek, nekem elkavarták a dokumentumaim és valamit most kellett csatolnom a bizonyítékkel, hogy én azt már februárban postáztam. Illetve kinn vannak nekem is a pontjaim, a hiányzó dokumentum végett 40-el kevesebb, mint kéne...
2013. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:

Ú :/ Akkor reméljük a legjobbakat, és, hogy ha már ők hibáztak, akkor helyre is hozzák mindazt, amit elrontottak!

Talán az ügy nincs veszve, mivel csak bizonyos dokumentumok kavarodtak el... Gondolom én...


(Nekem pár évvel ezelőtt -nem tudom pontosan mikor- egyik ismerősöm szinte összes, hanem az összes dokuját elkeverték... Természetesen önhibájukból... Emiatt bukta a jelentkezést, pedig elegendő pontja lett volna.


DE Ezzel nem megijeszteni akartalak. Azért írtam le, hogy nálad még jobb a helyzet mint nála volt. Bízzunk benne, hogy minden megoldódik, hiszen még van több mint egy hét!!!Fel a fejjel!:)

2013. júl. 15. 18:42
 39/106 A kérdező kommentje:
Ismét egy nappal közelebb a "vég"! :-)))
2013. júl. 16. 11:45
 40/106 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nincs mivel bizonyítani, hogy én elküldtem azt a papírt... mivel egyszerre adtam fel a többivel együtt, ezért a tértivevényes irat, amit a postán kaptam csak annyit mutat, hogy én valóban feladtam akkor valamit, de ki tudja, hogy benne volt e az, amiről én állítom, hogy igen? Arról nem is beszélve, hogy engem félrevezetett az efelvin a "Középiskolai bizonyítvány feldolgozva" rész, eszembe sem jutott egyszer sem megnézni, hogy mindkettő ott van e, mert úgy gondoltam, ha netalántán egyik hiányzik, akkor ez nem lenne ott. Istenem, ha emiatt nem sikerül... 2 év áll már a hátam mögött, orvosira jelentkeztem, nem mind1 egyáltalán hány évesen kezdem el. Nem próbálhatom meg még egyszer, de különben is, én most akarok egyetemre menni és azért, mert van néhány s$ggdugasz, akik képtelenek rendeltetésüknek megfelelően kezelni a dokumentumokat, elcseszik az egész életem. Nem tudok aludni altató ellenére sem, semmit nem tudok csinálni. S mindehhez mi a vigasztaló szó? Hülye gyerek írja tegnap: jaj, akkor majd biztosítok scannert jövőre, mikor jelentkezel és akkor nem kell postán feladnod. Életemben nem kaptam fel annyira a vizet, mint tegnap este emiatt. Mikor az ember azt hiszi, hogy ennél hülyébb ember nincs (efelvis dolgozók), akkor mindig megjelenik valaki, aki rátesz egy lapáttal.
2013. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!