Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő egyetemisták/főiskoláso...

Leendő egyetemisták/főiskolások! Ide-ide-ide! Várjuk közösen itt a 24. ét! Ki hova szeretne bejutni? Ti is nagyon izgatottak vagytok már a ponthatár miatt? :]

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy mellőzzük a már oly sokszor lerágott "büfészak" témát.

Tartsuk tiszteletben egymás céljait/vágyait!


Ui.: Nem, én nem BTK-ra készülök, hanem mérnökire



2013. júl. 13. 22:25
 51/106 A kérdező kommentje:

Értelek. Hát én is nagyon remélem, hogy minden rendben lesz:) Elég bosszantó ez önmagában így is, nem hogy úgy, ha még nem is korrigálják az önhibájukat...:/

Ha valami fejlemény van az üggyel kapcsolatban, légyszi írd meg...Kíváncsi vagyok rá, és remélem, hogy végül minden megoldódik!:)

2013. júl. 17. 18:26
 52/106 anonim ***** válasza:

ME-EK


És igen, eléggé izgulok. 50 ponttal van több pontom, mint a tavalyi ponthatár, de az ember sosem mehet biztosra...

De nagyon szeretnék bekerülni.

2013. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 A kérdező kommentje:
Ismételten közelebb vagyunk 1 nappal! :-)
2013. júl. 18. 09:24
 54/106 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ELTE-IK-s:


Az a baj, hogy én a programozásnak a programozás részét szeretem, nem a matekot. Én is 4-es középiskolás matekos vagyok, nagyon csúnyán meg fogok vele szenvedni, de olyan, ahol csak és kizárólag informatikát tanítanak, nincs. A matek mellett már csak a fizika ami még nagyobb katasztrófa, ezért nem mentem mérnökinfósnak. Érzem, hogy nagyon jó programozó lehetne belőlem, de félek, hogy a matek lesz az, ami buktatni fog engem egyetemen, és ha emiatt nem fogom tudni elérni, hogy megbecsült programozó legyenek, csúnya dolgok lesznek..

2013. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
Megbecsült programozó lehessek*
2013. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
87%
Csak azért írok, hogy tudassam, kijavították a hibát és immáron minden dokumentum a helyén, pontszámaim is stimmelnek :) Úgy tűnik a tegnapi email hatott a lelkükre, arra ezek szerint már nem tudtak mit mondani. Nagy kő esett le a szívemről és örülök, hogy viszonylag hamar sikerült, azt hittem, hogy ha ki is javítják, akkor csak holnap délután. De mind1, a lényeg, hogy most már minden rendben és én is nyugodtan várhatom azt a bizonyos szerda estét :)))
2013. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:

#54-es. Én is proginfóra megyek. Megjelöltem az ELTE-t is, de nem első helyen.

Én 90%-osra írtam meg az érettségit. De a matekrésze nekem is kérdéses, mivel például integrálszámítást nem is vettünk.

Hozzáteszem, hogy nem gimnáziumban érettségiztem. Sőt! A 9. osztályt szakmunkásban végeztem.

2013. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt kihagytam, hogy a matek lett 90%-os.
2013. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
32-es. Tudom, összesen 66an jelölték, 40en jutnak be, de a felvételin (gyakorlati vizsgán) nem teljesítettem rosszul, és ugy gondolom abból a +16ból többen bejutnak arra, amit elsőnek jelöltek, és remélem nem leszek azon kevesek között akik nem jutnak be ide... meg az egyetemi tanárokkal kellett beszélgetés, és azt mondták hogy várnak szeptemberben :)
2013. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki, hogy van veled, de én már úgy mond 'nem parázok'.

Kezdetben, én is aggódtam ezen, hogy mi milyen nehéz lesz és stb...

DE rájöttem, hogy ráérek szeptembertől :D

Addig még élem a kis 'gondtalan' életemet :D

2013. júl. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!