Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő egyetemisták/főiskoláso...

Leendő egyetemisták/főiskolások! Ide-ide-ide! Várjuk közösen itt a 24. ét! Ki hova szeretne bejutni? Ti is nagyon izgatottak vagytok már a ponthatár miatt? :]

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy mellőzzük a már oly sokszor lerágott "büfészak" témát.

Tartsuk tiszteletben egymás céljait/vágyait!


Ui.: Nem, én nem BTK-ra készülök, hanem mérnökire



2013. júl. 13. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég pocsék így. Ezért is mondtam mindenkinek, hogy inkább e-felvit használjon, mert elég sok rossz tapasztalatom van a postával pl. meg nem érkezett levelek, lenyúlt pénz, a kézbesítő többször lenyúlta a magazint, amire előfizetek... -.-"

Biztos nem tehetsz már semmit? Van aki simán benézte, a saját hibájából nem küldte el és mégis engedték neki, hogy elküldje e-mailben, hogy ha még marad idő, akkor feldolgozzák. Duplázással nagyon kevés pontod van? Vagy sokkal kevesebb, mint egyébként?

2013. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
Nincs scannerem, ezért nem tudtam úgy megoldani sajnos. Meg amúgy is béna vagyok az ilyen dolgokban, ezért adtam fel postán. És igen, duplázással esélytelen. Amúgy is éppen van esélyem, kb 10 ponttal több, mint az előző évi ponthatárok. Így viszont 40-el kevesebb...
2013. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:

"Nincs scannerem,"


De digitális fényképező ha más nem egy fényképezős telefon csak akad nem? :D Nem kell a scannerhez ragaszkodni.

2013. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egyszerűbb volt így.
2013. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
Ha kaposvári vagy vagy legalább jársz errefelé, akkor szívesen segítek.
2013. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:

Én Corvinuson bejelöltem a közgázt és a pénzügyet, BME-n a gépész- és villamosmérnöki szakot. Közgázra már nincs esélyem, pénzügyre bekerülhetek, a mérnök szakokra szinte biztos.

Amúgy én pozitívan csalódtam a felvin megállapított pontokban, mert egy ponttal többet adott, mint amire számítottam (464 matek-törivel, 427 matek-fizikával).

2013. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 A kérdező kommentje:

83%-os válaszoló: Sikerült már valami pozitív előre lépés ezzel az egész kaotikus helyzettel kapcsolatban?


Már csak 1 hét!!!:-)))

2013. júl. 17. 10:06
 48/106 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy érdeklődsz :) hát őszintén szólva magam sem tudom. Most dobáljuk egymásnak a leveleket az ügyfélszolisokkal, tegnap írtak, hogy megkapták a dokumentumot, de nem garantálják, hogy fel lesz dolgozva, mire én visszaírtam nekik, hogy az a bizonyos dokumentum már februárban el lett küldve, nem az én hibám, hogy elkavarták (persze ettől kicsit szebben lett megfogalmazva). Most ismét írtak, hogy akkor sem tudják garantálni, hogy feldolgozzák.
2013. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok ismét. Most már jogász nővérem segítségével fogalmaztam meg a levelem, miszerint kötelesek feldolgozni a most utólag ismételten elküldött dokumentumokat, tekintve, hogy azokat ők kavarták el. Persze ezt sem így fogalmaztam, de nővérem segített, magyar jogszabályokra hivatkoztam meg ilyenek :D most már remélem kapkodják magukat. De ezek tiszta hülyének néznek engem, leírják, hogy a tanulmányi pontokhoz a 11-es bizonyítvány is szükséges, mikor ezzel pontosan tisztában vagyok.
2013. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
100%
Elte PPK angol-német tanári :)
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!