Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az miért baj hogy szerintem a...

Az miért baj hogy szerintem a tanulás nemcsak felesleges hanem hülyeség is?

Figyelt kérdés
Miért olyan fontos? Jó én még az érettségin se mentem át, mindenki azt mondja csinaljam meg én úgy vok vele mi a carnak? Szerintetek nem baromság az egész? Éhen halni meg úgyse fogok elöbb leszek inkáb bünözö de tuti nem halok éhen. Am meg a diplomások is vc t pucolnak. Ök az élő peldak ara h tanulni hülyeség. 21f

2013. aug. 27. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
No coment.
2013. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja mert tudod h igazam van! Diplomások is wc t pucolnak! Ezt mivel magyarázátok?
2013. aug. 27. 18:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány diplomást láttál te wc-t pucolni? De jól teszed, ne is tanulj, több munka marad nekünk, normálisan gondolkodó embereknek.
2013. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában az emberek a használható tudásukat nem iskolában tanulják, de az iskola teremt közösséget a tanulás megalapozásához. Legalábbis ezzel én így voltam.
2013. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És tegyük hozzá hogy a tanulás az nem hülyeség csak sajnos hasznavehető tudást az iskolákban nehéz elsajátítani...
2013. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Több munka marad nekem. Az a te bajod, ha nem érzed a fontosságát a tanulásnak. Én speciel imádok tanulni, remek érzés újat magamévá tenni. Egyetemista vagyok, de dolgozok is mellette, nem akárhol.
2013. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt pl. diplomásnak a legrosszabb munkalehetőség is jobb, mint az, amit te érettségi nélkül kaphatsz. Másrészt meg azért sok embernek nem feltétlenül az éhhalál elkerülése a cél, hanem hogy azt csinálja, amit szeret.
2013. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ingyen élni meg az állam pénzét fogyasztani egyszerübb mint értelmesen élni.Na az ilyen utolsó görények miatt szégyellem hogy magyar vagyok.
2013. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt leírnod, hogy nem mentél át az érettségin, mert az írásodon is látszik.:)
2013. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolod, hogy iszonyat nagy szégyen, hogy 21 éves korodra egy érettségit sem tudtál összehozni, ami minden hülyének sikerül? Hogy mádok ilyen idős korukra már dolgoznak, fenntartják magukat, vagy kézhez kapják a BSc-s diplomájukat? Az jobb, hogy a szüleid nyakán élősködsz és nem csinálsz semmit, eltartatod magadat? Nagyon remek ember lehetsz.
2013. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!