Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az miért baj hogy szerintem a...

Az miért baj hogy szerintem a tanulás nemcsak felesleges hanem hülyeség is?

Figyelt kérdés
Miért olyan fontos? Jó én még az érettségin se mentem át, mindenki azt mondja csinaljam meg én úgy vok vele mi a carnak? Szerintetek nem baromság az egész? Éhen halni meg úgyse fogok elöbb leszek inkáb bünözö de tuti nem halok éhen. Am meg a diplomások is vc t pucolnak. Ök az élő peldak ara h tanulni hülyeség. 21f

2013. aug. 27. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy egy diplomás elmegy vécét (nem vc) pucolni, de téged érettségi nélkül, még ott sem alkalmaznának, ezen gondolkozz el mucóka
2013. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez nettó hülyeség.


1.) Diplomások vécét pucolnak? Mármint kikre gondolsz? Az informatikusra, a mérnökökre, az orvosokra, a biológusokra, a közgazdászokra? A tanulás fontos, csak nem mindegy, hogy mit tanulsz.


2.) Bűnöző? Az szép jövőkép, főleg mivel egy idő után sajnos elkapnak, és akkor a következő 5-10 évben mindennap megdug egy 100 kilós kigyúrt cigány. Vagy agyonver, de az a jobbik eset.

2013. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Folvesznek engem igy is akárhova, odamek valahova belolem egybol fonököt kell h csinaljanak! Én vok a király!
2013. aug. 27. 22:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez csak trollkodás? :D

Jókor szóltál, akkor egy frappáns hülyeséget írtam volna.

2013. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jó a humorod :D
2013. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem poénból irtam ki ez az igazság!
2013. aug. 28. 07:25
 17/18 anonim ***** válasza:

-Szerintem a tanulás nemcsak felesleges, hanem hülyeség is?

Ezt akartad kérdezni. De nem baj, ha nem tudod a gondolataidat leírni,hisz elvégre szerinted hülyeség tanulni.

2013. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. Az iskolákban sok felesleges dolgot tanítanak. Sajnos az iskolákat az átlagos képességű gyerekeknek találták ki, így a gyengék és a tehetségesek is ugyanazt tanulják, ami így nekik ártalmas lehet.

A tehetséges teljesen feleslegesen ül az órákon, mert vele külön lehetne foglalkozni, hogy többet tudjon, mint a kötelező anyag.

A gyengének pedig azért káros az iskola, mert ha amúgy is buta, akkor meg se érti, mit akarnak neki tanítani, így visszafejlődik, sőt, egyre hülyébbnek érzi magát.

Az életben még ezer dolog van, amiben fejlődhet valaki, az iskolán kívül.

A folyamatos tanulás szintén kártékony, mert nem hagyunk időt a tudás leülepedésének, ill. hasznosításának.

Az ember egyébként akkor tanul leginkább, mikor nem iskolába jár, hanem csak figyeli az életet, és éli azt.

2015. márc. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!