Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben a Tóth Árpád...

Debrecenben a Tóth Árpád gimnázium nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni aki oda jár(t)?

Emelet Biológia és Kémia szakra mennék. Nagyon sokat kell tanulni? Eddig kitűnő voltam.



2013. szept. 15. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Tóth Árpád nem egyszerű... A kitűnőd biztató, de a gyakorlat dönti el hogy mit ér...

A nemzetközi érettségire akarsz pályázni? Mert arra tanulhatsz ezerrel... Viszont az az igazi út a nagynevű egyetemekre szerte a világban.

2013. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először be kell jutni
2013. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt sejtettem :) de milyen iskola jó fej a társaság?
2013. szept. 22. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Én TÁG-os vagyok.


A bio-kém szak itt a legjobb a városban! Ha mégsem idejössz, a Kossuthot és a Fazekast ajánlanám még,mivel ez a 3 versenyképes iskola...


Tanulni kell,de nyilván aki ebbe a suliba jön,az akar is valamit kezdeni az életével. Ha jól tudom,ebben az évben is indít a TÁG 8.-osoknak előkészítőt (magyar,matek,töri,kémia,angol...van ott minden) - bár fizetős,de nagyon hasznos,én is jártam! Esetleg efelől érdeklődhetnél... Ha nem szeretnél az előkészítőért pénzt adni és vállalod,hogy a tanárnak nem lesz rád annyi ideje,akkor a Kossuth előkészítőjét ajánlom.


Szóval hajrá!

2013. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 4. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is oda akarok továbbtanulni:D
2013. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is oda akarok továbbtanulni ugyanarra a szakra:D
2013. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szóval mesélek egy kicsit a TÁGról. Állítom hogy a város legjobb sulija, úgy tanulunk meg egy csomó dolgot hogy szinte meg se érezzük mert a tanárok jók. Én is biokémes vagyok, és ne várd azt hogy a szádba fog repülni a sültgalamb , mert nem fog egy gimiben se. Amúgy ha te is Nyekre fogsz jönni (asszem a 15-ös kódú osztály) a nulladik (mostmár 9.ny.) év könnyebb mert rengeteg nyelvórád van és kevés matek magyar és töri :) Igen minden gimiben sokat kell tanulni ha minden áron kitünő akarsz lenni, de elég csak azokból a tantárgyakból ötösnek lenned amiből érettségizel. Én nagyon kivoltam borulva amikor megkaptam az első egyesemet (ált. iskben én is kitünő voltam) de már megszoktam hogy ha a tanárnak nincs jó kedve megszivat :) de ez nem csak a TÁGban van... Ami a diák életet illeti, irtó jó! öröm bejárni a suliba, nincsenek sznobok (az inkább a Kossuth). Ja és am nyíltnapon gyere be egy bioszórára , nagyon nagy hangulat szokott lenni :D
2013. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as, egyetértek :D


HOLNAP nyílt nap egyébként :P

2013. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ja , gyertek majd be Gőz József tanár úr biosz órájára ;)
2013. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!