Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok dönteni, mit jelölje...

Nem tudok dönteni, mit jelöljek meg elsőnek a kettő közül?!

Figyelt kérdés
Az Apáczai Csere János G. és a Madách Imre G. között vacillálok, nem tudnátok esetleg kicsit segíteni? Tapasztalatok, tanácsok? Előre is köszönöm!

2013. nov. 22. 21:48
 1/6 Jedwardlove ***** válasza:
0%
Én az Apáczait ajánlom inkább,de mindkettő versenyistálló :) De igazából egyikről se mondanak (nekem az ismerősök,akik oda járnak) annyira húú de jó dolgokat. Nem mindig az a suli a jó,ami fel van kapva,meg nagy a híre:)
2013. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Madách nagyon jó :) nagyon szeretek ide járni
2013. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
74%

Véleményem - és tapasztalatom - szerint a Madách gimi igen messze van a versenyistállótól :-) Ebbe a kategóriába a Fazekas, Eötvös illik inkább.


A Madách jó hangulatú suli. Nem mondom, hogy nem kell tanulni, de hát azt mindenhol kell. Viszont ha reggelente jókedvvel mész suliba és délután ugyanilyen jó kedvvel mész haza, észre sem veszed, hogy nap közben mennyit tanultál. Jó fejek a tanárok (persze kivétel itt is van, mint bármelyik suliban), jók az osztályközösségek. Rengeteg program van, amin a srácok szivesen vesznek részt. Csak ajánlani tudom.

2013. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Madách! Mindenképp:)
2013. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Apáczai erősebb, de a Madách sem rossz. :)
2013. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reál érdeklődésű vagy, akkor mindenképp Apáczai. Humán esetén Madách. Bár abból sem rossz az Apáczai, de inkább reálos suli.
2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!