Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretne még az Eötvös...

Ki szeretne még az Eötvös József Gimibe menni a 2014-15-ös tanévben? (Bp. )

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és az EJG-t jelölöm meg elsőként. Kíváncsi vagyok, hogy ki van még vele így és hogy hogyan sikerültek a felvételik stb.


Vélemények is érdekelnének olyanoktól akik oda járnak. Mindenki azt írja, hogy nagyon jó suli csak sokat kell tanulni. Tényleg így van? Mennyire sokat? Lehet mellette versenyszerűen sportolni? (heti 4-5 edzés)


Egyébként láttam olyat itt gyakorikérdéseken, hogy egy hasonló kérdés alatt ismerkedtek össze a leendő osztálytársak. Tök jó lenne... :)



2014. jan. 23. 18:46
 51/106 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a kedvesaranyos emberkének aki megírta, hogy kiírták. Különben itt izgultam volna hétfőig. Eszembe sem jutott volna megnézni. :)
2014. febr. 22. 22:04
 52/106 anonim válasza:
Nagyon szívesen :)
2014. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
Engem is behívtak!!!! Szombaton megyek szóbelizni. És ti? Aki előbb megy írna róla, hogy milyen volt? Én szombaton du. már tudok róla mesélni:)
2014. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 A kérdező kommentje:
Akkor majd kérlek térj vissza közénk és MESÉLJ! :D Én kedden megyek nagyon féélek!! :P Miből szóbelizel?
2014. febr. 24. 12:36
 55/106 anonim válasza:
A szóbeliktől sose kell félni, mindig mindenki parázik, pedig csak arra kíváncsiak, milyen a személyiségetek meg az alap intelligenciátok:) Hajrá:)
2014. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim válasza:

Gratulalok mindenkinek akit behivtak :)

Csak en nem tudom amugy megnyitni a honlapot?:/

2014. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim válasza:
Nekem sem nyílik meg, sztem vagy szerkesztik, vagy túl van terhelve
2014. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:

Én matekból szóbelizek. És németből is. És ti?

Különben nagyon izgulok.....félek, h semmi nem fog az eszembe jutni. Főleg németből.....

2014. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam szóbelizni (nem az EJGben, hanem a 2. helyezett gimiben) és nagyon féltem tőle. De aztán bementem és nagyonaranyosak voltak tényleg. Szóval tudom, hogy ez most nem segít sokat, de ne izguljatok, mert nem lesz semmi. Ha nem tudsz megoldani egy feladatot akkor nem oldod meg és kész. Ők meg segítenek. Remélem egy hét múlva is ugyan így fogok gondolkozni. :)
2014. febr. 25. 15:41
 60/106 anonim válasza:
Én elsőnek jeloltem be az Eötvöst, be is hívtak 140 ponttal:)) Hétfőn megyek szobelizni, de nagyon izgulok miatta!!! Megy még rajtam kívül valaki törire? Majd meseljetek h mik voltak a tapasztalatok szóbelin!!
2014. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!