Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretne még az Eötvös...

Ki szeretne még az Eötvös József Gimibe menni a 2014-15-ös tanévben? (Bp. )

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és az EJG-t jelölöm meg elsőként. Kíváncsi vagyok, hogy ki van még vele így és hogy hogyan sikerültek a felvételik stb.


Vélemények is érdekelnének olyanoktól akik oda járnak. Mindenki azt írja, hogy nagyon jó suli csak sokat kell tanulni. Tényleg így van? Mennyire sokat? Lehet mellette versenyszerűen sportolni? (heti 4-5 edzés)


Egyébként láttam olyat itt gyakorikérdéseken, hogy egy hasonló kérdés alatt ismerkedtek össze a leendő osztálytársak. Tök jó lenne... :)



2014. jan. 23. 18:46
 81/106 anonim ***** válasza:

Én ma voltam bioszból szóbelizni.A tanár úr(nem tudom a nevét,de a feje búbja kopaszos volt) nagyon nagyon rendes volt és igazán segítőkész.Az is nagyon tetszett,hogy a beszélgetéssel kezdtük el a felvételit.Volt 1 lap,amin volt 6 kép,azok egyikéről kellett beszélni,volt valamelyik szervrendszer(én a szívet húztam) és még 1 szöveg.Kössétek fel a gatyátokat,mert hiába választod az embertant,a rendszertanról is kérdeznek.Ha pedig a természettudományt is megjelölted,akkor még inkább,mert lesznek extra kérdések,de ha nem tanultad,szerintem nem veszi figyelembe.

Sokkal jobb volt emberileg és szellemileg is,mint a Karinthyban,én beleszerettem a suliba. :D

2014. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim válasza:
Utolsó:hány pontod volt?
2014. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 A kérdező kommentje:
Naszóóval! Az volt, hogy odamentünk fél órával előbb, aztán ott kint izgulás meg minden. :/ Ott volt egy 11es lány csak azért, hogy beszélgessen velünk, hogy ne izguljunk annyira. Ez nem olyan fontos, csak gondoltam megemlítem, hogy ilyen is van. Nagyon aranyos volt, azt mondta emlékszik, hogy ő mennyire izgult és ezért visszajött oldani egy kicsit a feszültséget. Aztán behívtak, bementem. Ugye fizikából szóbeliztem, bementem, húztam egy lapot, volt rajta 2 feladat. De konkrétan le volt vezetve az első, úgyhogy nem értem az mit mér, na mindegy. Ha valakit érdekel ennél részletesebben, akkor írjon privátban, mert nem akarom itt az egész feladatot pontosan leírni, de szívesen elmondom bárkinek. :) Annyi a lényeg, hogy nem volt vészes, mondjuk azért nem számítok max. pontszámra, mert nem tudtam mindent, sőt...!
2014. márc. 4. 21:54
 84/106 anonim ***** válasza:
Ha még számít valamit,akkor 141,2 ponttal mentem be szóbelire,az új számítási módszer miatt.Csak vegyenek fel ^^.
2014. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
Na kinek hogy sikerült?Az előző vagyok. :D
2014. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 A kérdező kommentje:
Kiraktáák!!! :)
2014. márc. 10. 20:16
 87/106 anonim válasza:
És h sikerült?:)
2014. márc. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
25. vagyok az ideiglenes rangsorban a humánon,szóval Welcome to Eötvös! :D EZAZZ!!
2014. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
Na ki volt a nyílt napon?
2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
Én, és jó volt! :)
2014. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!