Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretne még az Eötvös...

Ki szeretne még az Eötvös József Gimibe menni a 2014-15-ös tanévben? (Bp. )

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és az EJG-t jelölöm meg elsőként. Kíváncsi vagyok, hogy ki van még vele így és hogy hogyan sikerültek a felvételik stb.


Vélemények is érdekelnének olyanoktól akik oda járnak. Mindenki azt írja, hogy nagyon jó suli csak sokat kell tanulni. Tényleg így van? Mennyire sokat? Lehet mellette versenyszerűen sportolni? (heti 4-5 edzés)


Egyébként láttam olyat itt gyakorikérdéseken, hogy egy hasonló kérdés alatt ismerkedtek össze a leendő osztálytársak. Tök jó lenne... :)



2014. jan. 23. 18:46
 61/106 anonim ***** válasza:

Engem 140 ponttal hívtak be szóbelizni,egészen elképesztő,hogy az Eötvösben az ÖSSZES tagozatra több a szóbeli ponthatár,mint a repedt Fazékban. :D

Én kedden megyek bioszból,remélem,hogy nektek és nekem is jól sikerül.Ma voltam a Karinthyban,a matek az kész lefejezés volt.Egyáltalán nem érdekelte őket sem a személyiség,sem a versenyeredmények,csak és kizárólag az,hogy azt a feladatlapot meg tudod-e oldani vagy sem 20 perc alatt.A matektanár lefejezett,esélyt sem adott arra,hogy végiggondoljam.Szerintem az Eötvösbe előbb kerülök be,mint a Karinthyba emelt angolra. :"D

14/F

2014. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb nézz utána, hogy a "repedt Fazékban" hogy számolják a pontokat:)
2014. febr. 27. 08:59
 63/106 anonim ***** válasza:
Nekem még így is az Eötvösnek jött ki több szükséges pontszám,de mondjuk a matek az nem nagyon az erősségem :"D
2014. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
A társadalomtudományi tagozatra kevesebb pont kell,mint az Eötvösben a nyeket leszámítva akármelyik tagozatra,ha jól számoltam.A természettudomány az megint más :D
2014. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 A kérdező kommentje:
Igen, a társadalomtudományon valóban nem olyan magas a ponthatár. De természettudomány az brutális. :D
2014. febr. 27. 17:16
 66/106 anonim válasza:

én kedden megyek és bioszból szóbelizek:)

Ma voltam a Berzsenyiben és a kémiatanár teljesen hülyének nézett mert nem tudtam egy feladatot és a biosztanár is gonosz volt:( de az angolon nagyon kedvesek voltak, szerintem oda be is jutok:) remélem az Eötvösben is olyanok lesznek, mint a Berzsenyi angolos szóbelin :)

2014. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim válasza:
Ma voltam az Eötvösben, és borzasztó volt. :( Itt sem rólam beszéltünk, csak a feladatokról, mikor pedig nem tudtam valamit, ilyen szánakozóan összenéztek... Előtte is izgultam, hát utána már megmukkanni sem tudtam. Nagyon szomorú vagyok.:(
2014. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehetett..most már még jobban izgulok. (én szombaton megyek) Milyen tantárgyból mentél? Hány pontod volt?
2014. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 A kérdező kommentje:
Jaj, te szegény:( remélem nekem nagyobb szerencsém lesz. Ha nem jófejek, tuti megváltoztatom a sorrendet... én kedden megyek fizikából. Addig szívesen hallgatok élményeket. (Utána is :) )
2014. febr. 28. 11:18
 70/106 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem segítettek az Eötvösben semmit?? :((

Sajnállak,bár én már átestem a tűzkeresztségen a Karinthyban,szóval már nem lepne meg,ha parasztok lennének a tanárok.

Semmit sem kérdeztek arról,hogy mik a hobbijaid,mit szeretsz csinálni stb?

Téged is csak egy egyszerű tanulógépnek néztek?

140 pontos kérdőjeles "sorstársad" :)

2014. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!