Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretne még az Eötvös...

Ki szeretne még az Eötvös József Gimibe menni a 2014-15-ös tanévben? (Bp. )

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és az EJG-t jelölöm meg elsőként. Kíváncsi vagyok, hogy ki van még vele így és hogy hogyan sikerültek a felvételik stb.


Vélemények is érdekelnének olyanoktól akik oda járnak. Mindenki azt írja, hogy nagyon jó suli csak sokat kell tanulni. Tényleg így van? Mennyire sokat? Lehet mellette versenyszerűen sportolni? (heti 4-5 edzés)


Egyébként láttam olyat itt gyakorikérdéseken, hogy egy hasonló kérdés alatt ismerkedtek össze a leendő osztálytársak. Tök jó lenne... :)



2014. jan. 23. 18:46
 71/106 anonim válasza:
Sziasztok:) Én is most voltam az Eötvösben szóbelizni 141 ponttal. Velem nagyon kedvesek voltak, bár kicsit irritáló, ha két tanár fél méter távolságból figyel... A feladatok nem voltak túl nehezek, ha elakadtam volna, biztos segítettek volna, de így jól elbeszélgettünk a témáról, mondták, hogy nincs igazán rossz válasz. Kb. 15 percen át kérdezgettek a hobbiaimról, kedvenc tantárgyaimról. Nekem rokonshemvesek voltak.
2014. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ilyet is hallok. Mostmár nem vagyok olyan ideges:)légyszi ha írtok élményeket akkor azt is írjátok le, hogy milyen tantárgy volt! Köszönööm:))
2014. febr. 28. 21:08
 73/106 anonim válasza:
milyen tárgyból szóbeliztél?
2014. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim válasza:
Magyarból
2014. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim válasza:
valaki szóbelizett már bioszból?
2014. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim válasza:
Valaki szóbelizett már magyarból? Ha igen melyik tételt húzta, és mi volt a párja? Holnap megyek és NAGYON félek :(
2014. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
A biosz engem is érdekel.Mennyire volt nehéz?Hány percig nyúztak tantárgyi kérdésekkel?Többet kellett tudni,mint a tankönyvekben leírtak?
2014. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkoljatok holnap megyek...!!! *-* :/
2014. márc. 3. 19:07
 79/106 anonim ***** válasza:
Én ma voltam és nagyon aranyosak voltak :) Magyaron és angolon voltam, de rendesek voltak. Szerintem magyarra és angolra nem érdemes tanulni, inkább gyakorolni egy kicsit a szövegértést ;) Semmit sem készültem, de szerintem egyszerű volt anélkül is! Sok sikert! :D
2014. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Voltál ma szóbelizni? Milyen volt?

Valaki volt matekból? Mit kérdeztek?

Köszi

2014. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!