Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK Anglisztika karáról...

Zotya112 kérdése:

ELTE BTK Anglisztika karáról mit tapasztaltatok, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A szak mellé minorba bármely más nyelvet fel lehet venni ( pl: skadináv nyelvek vagy valami keleti nyelv) ? BA diplomával mennyire lehet elhelyezkedni? (Engem pl fordító szakirány érdekelne) Ez annyira nem szakmai,de milyen az egyetemi "légkör", mennyire van "elnőiesedve" a szak?

Olyanok véleményét várom akiknek tényleg van tapasztalata róla, nem csak a szokásos McDonalds-os poénokat:)



2014. jan. 25. 15:43
 1/3 anonim válasza:
Én is felvételi előtt állok, állítólag ha csak az alapképzést csinálod meg, úgy nehéz elhelyezkedni, nekem azt javasolták, hogy menjek inkább osztatlan tanárképzésre, ha angollal szeretnék foglalkozni. Tanárnak már csak így lehet lenni.
2014. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem pont, hogy a tanári szak nem érdekelne annyira ,inkább több nyelvet tanulnék, és valami fordítói szakirány felé mennék.
2014. jan. 26. 14:48
 3/3 anonim válasza:

Szia:)

Én pont pénteken voltam az ELTE-BTK nyílt napján,úgyhogy tudok pár dolgot mesélni:)Azt elmondták,hogy anglisztika mellé bármilyen nyelvet fel lehet venni,több mint 50 közül lehet választani,viszont valamelyikhez előzetes nyelvtudás szükséges.Azt nagyon kihangsúlyozták,hogy szerezzünk MA-t, mert úgy nagyobb lehetőségeink vannak elhelyezkedni később.Egyébként a suli maga szimpatikus volt, a diákok is jófejek voltak és volt jópár fiú is:)

2014. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!