Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy ment a fizika...

Kinek hogy ment a fizika emelt érettségi? (2014)

Figyelt kérdés

Jómagam 90+%-ra számítottam. Otthon legtöbbször egy órával előbb készen voltam. Most viszont nem tudom, hogy mi volt velem, lehet, hogy a stressz miatt, de kicsúsztam az időböl. Igazából a teszttel ment el az időm, amire direkt sok gondolt akartam fordítani meg a csillagokkal kapcsolatos feladattal, mert ott nekem nem jott ki lényegesen kevesebb érték a csillag tömegére. Erő, erőegyensúly, forgatónyomaték című esszét irtam és nem volt időm az erőgépekről írni. Mindenesetre most nagyon izgulok. Első helyen mechatronikát jelöltem meg és sikerült kicentiznem a pontjaimat, így nem biztos, hogy összejön a felvétel. Ráadásul idén jelentkeztek a legtöbben oda, így szerintem magasabb lesz, mint a tavalyi 441.


Nah hát ennyit az én teljesítményemről! Rátok vagyok kiváncsi. ;)



2014. máj. 19. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én is kifutottam az időből :( de talán a 70%-75% még így is meglesz, remélem a szóbelivel még javítok rajta :(

matek-fizika szakra jelentkeztem

2014. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

A példák nem voltak nehezek,az eszék se,de a tesztek között volt pár bekavarós.

Szóbelin menyit lehet rajta javítani?

2014. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát 50 pont a szóbeli, 100 az írásbeli. Attól függ, hogy mennyit fogsz írni. 90 folott 1-2 %-ot, de pl. 60 körül akár 10-et is. Kedves második! Megkérdezhetem, hogy te hova mész tovább és hány százalékra számítasz?
2014. máj. 19. 18:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként alapvetően nem lett volna nehéz. Az esszének kifejezetten örültem. Akármelyikről tudtam volna írni. Csak nem osztottam be jól az időmet. :(
2014. máj. 19. 18:44
 5/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon rossz feladatsor volt. A számolás katasztrófa,az esszé az jó lett meg a tesztel se volt különösebb gond,de ahoz képest hogy az előző évek feladatai nagyon jól sikerültek ezt eléggé elrontottam. :( Na azért bizakodjunk. :)
2014. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az eddigieket kb 80%-ra írtam, örülök, ha ez 70 lesz :/
2014. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A csillagászati feladat kicsit meglepő volt,de függvénytáblával simán ki lehetett számolni.
2014. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
hát nekem meglesz a szûkséges 45%..(több is amúgy, de ez a legrosszabb eset) Az esszé jó volt, a feleletválasztós borzasztó és a csillagos feladatot szinte teljesen kihagytam. Amúgy jármûre jelentkeztem és 1 éve vagyok fizikafaktos és a tanár középszintre sem készít fel szóval hihetetlenül büszke vagyok magamra. megnéztem a közepet és szerintem lazán nehezebb volt mint az emelt.
2014. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, aki irt. Mentek a zold kezek. :) hat szurkolok mindenkinek! Megneztem azota a javitokulcsot. Mivel nem tudtam befejezni, igy adtam magamnak 6 pont minuszt. Most igy 76-86% kozt lesz valahol a dolgozatom. Remelem szobelivel fel tudom majd huzni. Egyebkent nincs kozuletek valaki,aki mechatronikara akar menni? Csak izgulok a ponthatarok miatt es en magamnak max.448 pontot szamoltam, igy hat eleg ketseges, hogy eleg lesz. szeretnem felmerni, hogy ki hogy teljesitett eddig.
2014. máj. 21. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa volt az idei fizika. A tesztek nagyon nehezek voltak szerintem, az esszé kifejezetten könnyű. Az összetett feladatokhoz pedig csak józan ész kellett volna, de az izgalom miatt az se jött össze olyan jóra. Szóbelivel talán fel tudom hozni 60%-ra.
2014. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!