Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly kezdtem az iskolát, de...

Tavaly kezdtem az iskolát, de nem írtam alá olyan papírt, hogy nem mehetek ki külföldre, mert államilag támogatotton tanulok. Akkor nem kötelezhetnek?

Figyelt kérdés
Pedig nem is költségtérítésesen tanulok.
2014. júl. 8. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat senkivel nem iratnak, hogy nem mehet ki külföldre..
2014. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat jó hogy nem irattak alá, mert a szerzödésnek nem is ez a lényege.

Ahogy tudom ti a bairatkozással együtt elfogadtátok, hogy rátok is vonatkozik a szerzödés.

2014. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy nem mehetek ki külföldre anélkül, hogy a képzést vissza ne fizessem. Vagyis csak bizonyos itthon ledolgozott év után mehetnék külföldre.
2014. júl. 8. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy X évet le kell dolgoznod itthon, vagy kimész külföldre és visszafizeted a képzésed díját. Azt nem tilthatják meg, hogy kimenj külföldre (egyelőre).
2014. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És úgy is, hogy nem írtam alá semmit? Az előttünk lévő évfolyamnak kiosztottak egy papírt és alá kellett írniuk. Nálunk ilyen nem volt.
2014. júl. 8. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem nálatok a felvételi eljárásba volt ez beépítve (vagy valahol a beiratkozáson egy apró betűs részbe ott volt, hogy elfogadjátok).

Megjegyzem ki mehetsz külföldre egészen nyugodtan, 20 éven belül kell ledolgozni a képzés idejét. Nagy kaland.

2014. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!