Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Sztehlo Gabor...

Vélemény a Sztehlo Gabor Evangelikus Gimnaziumrol?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy oda megyek jovore , a kerdesem az lenne hogy mennyire nehez pl.: a sima gimnaziumi tagozata?Illetve hány pontos felvételivel vettel fel?

2015. jan. 20. 13:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bocs, de te nagyon nem értesz valamit, vagy leginkább semmit.

Nekem nem hibám, hogy nem tanultam, hanem az előbbi normálisan működő iskolák jelessége ember :) Nem nem tanultam és idióta vagyok, hanem nem volt rá szükségem, mert amit a Sztehloban 11-12-ben tanítottak azokon már rég túlhaladtunk 8-9-edikben legkésőbb. Ez mutat egy színvonalat.

És de, tényket írtam, amiket tapasztaltam igen, de ettől még tények:D jézusom. Nem csoda hogy Sztehlos voltál töki.

2020. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ufgfgdfhusdhfhsdjf xDDDD szakadok. Te kajak semmit nem tudsz se az iskolákról, se az életről kb. Ember. Ezt mindenki tudja, hogy ott egyetemi szintű oktatás folyik. Ő maguk is elmondják, az iskolában is hangoztatják.


Bizonyításképp azt is elmondom, hogy milyen volt egy-egy óra:

"Elit" iskolában már felső tagozattól előadás szintű oktatás folyt, magadnak jegyzeteltél, a tanár csak beszélt, megtanultad, megírtad a dogákat stb.


Sztehlo (xddd):

11-osztályban emberek nem tudnak még jegyzetelni, nem bírják követni az órát. A történelem tanár a táblára írja amit mond betűkkel ,de az egészet és onnan másolják a diákok xddd ez azért mutat egy szintet arany barátom. És nem csak ezeken az egy órákon, mind a kettőben minden óra hasonlóan folyt. Előbb tájékozódj légyszíves, mielőtt "kiröhögteted magad" :)

majd jövőre.

2020. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi ebben az ellentmondásos? hm? :) Gejtsd ki légyszíves :D Bár jobban tennéd ha többet az életben nem nyílvánítanál véleméynt. Ha egy témában ismersz majd releváns tényeket, azokat írd le légyszíves, ezeket hagyjuk, mert ezen csak nevetni lehet.


Nem a túlhajszolás eredménye, a diák gyengesége, legalábbis amikről én tudok, ott maximum az hibádzott, de ez egyáltalán nem baj, csak akkor máshová kell járni. Én pl azért mentem át egy sokkal easy-peasybb lazább gimibe, mert nekem fontosabb volt a sport akkoriban és tudtam, hogy merre tart az életem, így átmentem, hogy ne kelljen annyit készülni, hát nem is kellett. Ez mutatja a szintet, nicns mit mondani. "A tények magukért beszélnek" :)


Nem mérvadó? :D de pl abban, hogy nekem releváns a szavam, meg tudok tényket felhozni, te meg .vára nem xd de ok, gratulálok az értelmes hozzászóláshoz megint csak. Ink menj vissza a Pélóba és húzz le még 2 évet, közben önképezd magad, ahogy írtad, hátha okosabb leszel.


-.-"""""""

2020. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
:DDDDD itt vigyorgok, hogy képes voltál három kommentben pattogni. Ahhoz képest, hogy milyen egyetemi szintű oktatásban volt reszed már gimiben, még egy összefüggő értelmes mondatot sem tudsz leírni és rögtön csak személyeskedessel támadsz. Nem vagyok töki amúgy, mert lány vagyok ;) és nem, nem mondtál tényeket, ez még mindig csak vélemény, max akkor lenne tény, ha kivétel nélkül mindenki más is így gondolná és ezt mondaná. Az “xdddd”, “Péló” meg fellengzős komplexusos írásod pontosan mutatja az értelmi szintedet amúgy, szóval nagyon ne legyél büszke magadra. Azt nem értem, ha ennyire nagy expert vagy, akkor miért nem maradtál az üresfejű egyetem melletti “sportéleted” mellett is a radnótiban, miért kellett ehhez egy másik suliba átiratkozni? Lol... mások simán sportolnak gimi mellett vagy túl kemény lett volna már a kettő együtt?🙄😃😃😃 gondolom nem bírtad volna energiával meg ilyen iq szinttel az iramot.:Dddd Mert helyből vagy olyan sötét mint más nekifutásból de verjed csak magad az elitgimidre, ami semmivel sem több és erre te vagy az ékes példa😁 sajnos onnan is csak a normális emberek kerülnek ki épen, de az ilyenekből, mint te még két év sem tud embert faragni.
2020. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Xd nem csodalom, ha meg ezek utan is vigyorogsz, ha ertelmezni sem tudsz mondatokat.

Nem szemelyeskedessel tamadtam ugyanis, konkret ervekkel, de megertem, hogy mas hijjan szokiforgatassal akarsz megprobalni elhitelteleniteni :)

Igen, az nagyon relevans hany kommentet irtam. Gratulalok az elso semmihez, mert ez nem erv.

2. Hol van nem ertelmes, osszefuggo mondat? Xd gratulalok megint csak. Az hogy te nem tudsz ertelmezni vmit nem az en hibam.


Nem attol lesz vmi teny, hogy mindenki ugy gondolja (akkor:) hugi, hanem hogy igy van. Noj fel pls, mert ez az ovodas feleselgetes nagyon nem a szintem, es rohadt unalmas, hogy nem tudsz se ertelmesen erveleni, se a teny fogalmat nem ismered es probalaz kiforgatni. Ha elit gimibe jartal volna ezt legkesobb 9. Osztalyban megtanultad volna, dehat az elet most is engem igazol, koszonom a tovabbi tenyeket.

Emberek, ennel tobb erv nem kell, tessek. Ilyen aki oda jart, ennyire "ertelmes". Ezzel mindent elmondtal.


Ja igen, azert mert ikszdet irok mar unintelligens vagyok. Akkor te meg a ":DDDD itt vigyorgok" megmutatja az ertelmi szinted. (Nem, de a tobbi irasod igen).

Meg attol h vicces nevvel illettem. Gratulalok. Megint bemutattal mindent.


Na tessek, szemelyeskedes :)

Az egy dolog hogy en milyen vagyok, de bocs hogy nem tetszett, hogy du 4ig suliban voltam, 1 orat utaztam edzesre, 2 orat toltam 1 orat haza es utana meg legalabb 4-5 orat kellett keszulni, mig egy aljahulladek Sztehloban 0 percet kellett keszulni es 10p seta volt az edzesig es 15 hazaig. Ez mindossze a kenyelemrol szolt, es egyebkent akik normalis iskolakba jarnak, ami neked az elitet jelenti, es nem ilyen noname hulladekba, azoknak igen is nehez mellette masban is karriert fenntartani, akkor is, ha esetleg okosabbak nalam, en elismerem, hogy volt aki 4es atlag felett tudott maradni, en eppen hogy, es mivel maximalista vagyok, ez nekem nem felelt meg. Sztehloban 0 tanulassal 5os voltam minden targybol. Info orakat en tartottam a tabarnak, a matekdogakat oran minimum 3 gyerek helyett irtam, megirtam.a sajátom, a padtarsam csoportjat majd a korulottunk ulok azt masoltak. Ez is mutat egy szintet, csak mondom. Tudom, szamodra hihetetlenul hangzik az is, hogy vki a sajat feladatat kepes megcsinalni. De m1 azt hiszel amit akarsz. En tudom, hogy ez igy volt, es a tarsaim is. Aki legjobb baratom a Corvinuson végzett kituno!!! Diplomaval, mimden tantargya csak 5os volt, az se a Sztehlonak koszonheti, hanem a sajat szorgalmanak. O sztehlo orak utan hazament es magatol tanult meg 6 orakat arany baratom. Igen kikerulhet onnan is vki egyetemre, de nem az iskola dicsosege. Ez is mutatja a szintjet. Es ezzel.a baratommal mindig ugy hivatkozunk a sztehlora mint szabadidokozpont, mert kb csak arra volt jo h bemenjunk es jol erezzuk magunkat. Ketten bal elso padban ultunk, osszes tanar kedvence voltunk oktatasilag, mert masok gyerekesen hulyeskedtek, mi megtudtunk valaszolni minden kerdest. Ennyit a sztehlorol, de vedjed csak. Ez is csak teged mutat be, hogy egy ioyen iskolat vedesz.

Probalj meg ertelmes tarsasagba kerulni ha vege a covidnak, ha befogadnak egyaltalan, es majd probalj meg nem nagyon egni az arcoddal hogy miket képviselsz es hova jartal :)

2020. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

figyelj.. nekem nem kenyerem, hogy vitatkozzak veled, mert semmi értelmét nem látom a hadakozásnak és egyébként is az intelligens diskurzusokat kedvelem, ahol nem a sárdobálás megy, szóval megelőlegezem neked a kedvességet és ezzel le is zárom a témát okos enged szamár szenved alapon. nem védtem a sztehlot, szimplán nem szeretem, amikor valaki többnek gondolja magát pusztán egy suli miatt, legyen az gimi, általános iskola vagy akár egyetem... én az összes kommentemben azt hangsúlyoztam, hogy nem ezektől leszel az életben kiemelkedő, mert az igazi tehetségek enélkül is sokra viszik. (az, hogy valamit hozzád ad-e egy suli vagy sem, már csak plusz, de hozzád pl, mint a mellékelt ábra mutatja, az általad istenített radnóti sem tudott adni semmit, mert helyesírás és koherens mondatok nuku, intelligencia khm, mindegy.) kész, ennyi volt a mondanivalóm, nagyon nagyon sajnálom, hogy nem sikerült megérteni és végig csak a sztehlot húztad le, különböző jelzőkkel illetve, ez számomra nagyon szomorú, mert a szívemen viselem, amikor valakiben nincs érzelem és nem tudja tiszteletben tartani mások látásmódját. olyan emberekkel veszem körül magam ugyanis, akik széles látókörűek és nyitottak, nem olyan apróságok miatt ítélkeznek tévesen, mint te, de amúgy örülök, hogy aggódsz a szerinted nem létező baráti társaságom miatt.


szíved joga, hogy támadj egy iskolát, ha ettől érzed jobbnak vagy többnek magad, hajrá :) az elitgimit pedig végig szarkasztikusan írtam (ismételten szánlak, hogy nem esett le ez az alapvető stílusjegy, amit már 9-ben meg kellett volna tanulni irodalom órán a radnótiban:( ) az "elit" nem arra irányult, hogy én olyan elérhetetlen magasságokban lévőnek gondolom ezeket a sulikat, hanem annak érzékeltetésére, hogy van ott pár hozzád hasonló butus ember, aki tényleg elhiszi, hogy elit és több egy ilyen suli a többinél:)


én direkt és tudatosan mentem anno oda és nem bántam meg és nem neked fogom igazolni meg magyarázni, hogy azóta is milyen eredményeket értem el, mert nem te vagyok. pl. károlyiba jártam előkészítőre, ami szintén jónevű kéttannyelvű suli. egyáltalán nem jött be, most nem taglalom miért. (végül még csak meg sem jelöltem) de ha oda/radnótiba/fazekasba akárhova megyek, ugyanarra a tudásra tettem volna szert, amire így is, csak valszeg nem lett volna életem, -ahogyan te is felvázoltad- gimi mellett, de ettől még ugyanazokat tanultam meg, amiket te vagy bárki más, azt elhiheted :)

mint mondtam, nem egy ismerősöm járt ezekbe a gimikbe és egyik sincs olyan nagyra magával, mint te, kb magas ívben tesznek rá, hogy oda jártak, mert tudják, hogy nem emiatt kerültek be egyetemre, mivel általánosságban az jellemző, hogy aki valamit akar magával kezdeni és egyetemre menni, az az érettségit húzza meg nagyon, másfelől egyikük sem hantázik ennyit a tanításról, mint te teszed, de égesd csak magad tovább.


téged minősít, hogy átmentél oda és noname hulladéknak nevezed a sztehlot és csak azért vered a melled a radnótira, mert oda is jártál két évet, de végülis csak nem ott végeztél.. úgyhogy bocsi, de ez nem érdem (habár, ha ott végeztél volna, akkor se lenne érdem) maximalista vagy? az lenne a maximalizmus, ha a több órás hazautak és edzések mellett, ennek ellenére "vért izzadva" ott végzel, de így végülis csak a könnyebb utat választottad kényelemből, egy általad lebecsmérelt suliba átmenve tudtad fenntartani azt a szintet, amit a másikban nem tudtál volna, szóval ebben semmi maximalizmus nincs, ez puhányság. remélem egyszer alább adsz ebből a fellengzős stílusból, mert csak a javadra válna, arra nem is reagálok inkább, ahogy fényezed magad a semmire 10 soron keresztül.

képzeld amúgy soha nem titkolnám és szégyellném, hogy hova jártam, akkor sem ha a mucsaröcsögei kisegítő lett volna, ahogyan egy percig sem említeném és vágnék fel a Harvarddal sem. értelmes társaságban ezzel nem lehet égni (vagy utóbbi második példa esetében többnek lenni) csak az olyan emberek között mint te, akik nem az emberséget meg éretlmi szintet nézik, hanem az iskolát, de hagylak téged inkább ebben a felszínes tudatban élni, hogy ez így van jól és vetek egy keresztet érted, hogy egyszer nyíljon fel a szemed.:D mert az elméleted alapján, amit magyarázol, szerintem már rég mentünk volna a levesbe, csak radnótis és "elitsulis" mérnökök, orvosok, jogászok stbstb alakítanák a világot, aki meg máshova mert járni, csövezne az utcán:DDDDDD ezt te sem gondoltad komolyan... szép világ lenne, csak éppen 1 hét után felrobbantanák az ufók a földet látva, hogy mit művelnek a hozzád hasonlók

2020. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ja és igen, a legfontosabbat kifelejtettem... hmm, én nem nagyon tanultam semmit suli után és az, amit állítasz, az alapján akkor suli időben sem, mivel hogy a sztehlo egy szabadidőközpont, mégis a legjobb emelt töri érettségim lett az évfolyamban és nem írom le, hány pontszámmal kerültem be jogra:))) de jaaaa amúgy a sztehloban semmit nem tanítanak, radnótihoz képest egy "hulladék szar Péló szabadidőközpont" -idézve a szerzőt
2020. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

xddd "lezárod a témát" de azért még írsz egy regényt, okos enged, mindegy, csak tiéd legyen az utolsó szó :D

Tipikusan az a nő vagy, aki azt hiszi igaza lesz akkor, ha mond valamit és kimegy az ajtón, utolsó szó.

Proli stillt mutatja ez is :) Nem magamat gondoltam többnek, az iskolákat jellemztem, mivel ez volt a kérdés, de megértem, hogy olyan értelmi szinten állsz, hogy ezt nem tudtad feldolgozni, és magadra vetted és kissebségikomplexusodban muszáj védekezned.


Hát az hogy hozzá ad-e a legfontosabb és egyetlen kérdés okoska, mert erre lenne való egy suli, meg a tanárok, hogy valamit hozzátegyenek az életedhez és ne csak melegedni járj be :)


Ja helyesírás nuku mert elgépeltem pár szót, főleg telón akár. Téged sem az eszedért szeretnek! Nem ettől ír valaki nem helyesn Okoska! :) kevered a hibázást és a helyesírást, persze ezt is csak azért direkt, hogy szót kiforgass, csak hát így még szánalmasabb ez a nem érvelés.

Értelem nuku, meg normális mondatszerkezet? Érdekes, hogy ezt ugatod de egy pl nem tudsz felhozni :) Meddig tartott kiguglizni a koherens szót, hogy okosabbnak mutasd/hidd magad?:D


Nem húztam én le, lehúzta már az magát úgy 1980 körül amikor még Hunyadi volt és apám oda járt, nem is lett belőle, csak egy szakmunkás. Én többre vittem, de ha a Sztehlon múlt volna én is a gyárban rohadhatnékokoskatörp, ez a nem mindegy! :) Ezért fontos, hogy mit ad egy suli te tudatlan senki. Még ezt az összefüggést is képtelen vagy feldolgozni, de nekem ugatsz te majom!


Attól hogy én értelmesen gondolkozom, megmondom az őszintét, felvázolom a tényeket és nem szépítek az igazságon, még nem vagyok szívtelen, de ha az is vagyok, inkább az legyek, mint s* nyaló meg csökött mint te.


:DD Nekem teljesen jó a látóköröm, inkább a tiéd szűk, hogy képtelen vagy elgondolkozni és felfogni tényeket te nagyon okos.

Én nem fogom elfogadni azt, hogymás hülyeségeket gondol, főleg hogy terjeszti, mint te. A sztehlo egy aljahulladék, annál csak a pogány rosszabb, ennyi, ez tény, nincs mit szépíteni.

Nem emiatt ítéltelek el, hiába fogod erre, hanem azért, mert tényleg látszik, hogy neked ez volt a szint. Te ennyit értél el az életben. Mondhatod hogy jogra jársz, hiszi aki akarja, de teljesen jól látszik , hogy melyik társadalmi réteghez tartozol és hogy nem jössz ki onnan soha, oda is vagy való. És erről nem csak az tájékoztatott, hogy hova jártál, persze az is egy plusz, hanem az összes eddigi írásod, stílusod, milyensége. De semmi gond. Ilyen emberek is kellenek.

Nem aggódok a társaságodmiatt, nem is lesz soha olyan társaságod, amid van, az meg nem az. :) Maximum te hiszed annak, vagy hozzád képest értelmesebbek, bár azt nem nehéz megugrani. Elég ha valaki ismeri a tény szó fogalmát.


Nem érzem ettől többnek vagy jobbnak magam, hiába forgatsz itt k i mindent. A kérdésre válaszoltam, releváns, igaz válaszokat adtam, nem hagytam, hogy más hülyeséget írjon, ez a segítség fogalma. Ennyi :)


Látom te bejártál irodalom órára! Kár hogy a sztehloba! Annyit is ér! :) Tudom hogy írtad, én vittem tovább a fonalat, sőt visszaforgattam. És bár te nem azért írtad mert olyan elitnek hiszed, de jobb ha tudod, hogy hozzád képest az. :D istenem, hány öngólt akarsz még lőni? hm? :) vicc ember vagy. Húzd ki a netet kérlek, mert eddig vicces volt hogy cringe, de most legszívesebben visszadnám a kezedbe a csörgőt, a szádba a cumit és simogatnálak, hogy ne sírj. Szánalom az egész, de brutálisan. Valamiért azt hiszed, hogy rohadt okos vagy, de nem nehéz egy Sztehloban egyedül kitűnőként végezni vagy mit írtál, elég jelentéktelen ahhoz, hogy 2mp múlva ne emlékezzek rá.Mutass fel ilyen eredményt másjhol. Ja hogy nem tudnál, mert ott nem te lennél egyedül, hanem legalább 200 emberből olyan 50-100, de semmi gond, a lényeg, hogy jó a Bléró mert hiszen nem is számít, hogy tanítanak-e bármit, nem erről szól egy iskola. *taps-taps*


Nekem nem is kell igazolnod meg magyaráznod :D annak örülnék a legjobban, ha végre-végre csendben tudnál maradni a hülyeségeiddel. Dehát te már lezártad, szóval gondolom erre nem fog válasz érkezni végre hálistennek :) (amekkora proli vagy, de, tuti hogy írni fogsz, nem bírja ki a kissebségi komplexusod. (najó most lehet emiatt nem fogsz. Igazából bármelyik, nyert ügy.) )


Hát márt megint nagy a szád és marhaságokat írsz!

Nagyon nem ugyan azt a tudást kapod egy retkes Sztehloban meg egy Fazekasban/Radnótiban ember, fogd már fel, ezzel kezdtem. Amit te Sztehloban 11-12ben tanultál, én azt már 8-9-edikben tanultam amott, te értetlen. Ezt hogy lehet ilyen nehéz felfogni? Ezért is részben egyetemi szintű az oktatás, mert sokkal előrébb jár, és amit 11-12ben veszel, főleg fakton, azt sokszor még egyetemen sem tanítják! Ember... -.-""

MENJ MÁR INNEN NE ÉGESD MAGAD!!!!


"azt elhiheted-azt elhiheted" blablabla xDD csak nevetni lehet rajtad. Hát most írtam le ugye, hoyg nem :D De te olyan okos vagy... nem véletlen hoznak ilyen jogszabályokat a jogalkotók, ha ilyen emberek végeznek jogi egyetemen. Amúgy nagyon nem nehéz bekerülni oda, szvl nem tudom mit vered a melled. Ha valakinek közepesen sikerül az érettségije kb bejut, semmi xtra nincs abban. Egy állatorvosi vagy közgáz, építészmérnöki (barátnőm oda jár, radnótis volt, azis maradt alsótól végig), az már szint. Jogon csak leülsz magolsz, többen második egyetemként választják igazi egyetemek mellé (pl BME, ahova nőm is jár), mert ráér és poén a két diploma. Ennyit a te nagy eredményeidről is egyúttal.


Sokan akik végig oda jártak, nem tudják milyen jó volt. Nekem isvannak volt osztálytársaim, akik nem értik, de én láttam a különbséget, szóval nem releváns, hogy mit mondanak a te ismerőseid.

Ja nem emiatt kerültek be, érettségit húzza meg. Csak tudod ha egy olyan iskolában készülsz érettségire, illetve ott alapoztam meg én is az érettségit, mint ezek, akkor sikeresebbet teszelte értelmes. De nem várom el mostmár hogy megértsd...hihetetlen összefüggés... -.-"

Egy szót sem hantáztam, olvasd fel ezeket nekik majd :) de m1. letojom, nincs szavad egyszerűen a témában, nulla az értéked, egy vicc vagy. Már elmondtam ki égeti magát :D hihetetlen, hogy van bátorságod elmondani, hogy én xd nyilvánvaló. Nem baj. Az értelmes embereknek legalább okozol pár szórakoztató percet. Vagy szánakoztatót, kinek mit, itt a vége felé már inkább az utóbbit.


Én nem vertem a mellem, de ez a tipik buta proli hozzáállás, hogy csak azért mert említem, hogy az jobb és oda jártam, neked már egyből kissebsségi komplexusod lesz és lebecsmérelve érzed magad, ezért aztán én vagyok a szemét, aki veri a mellét! :D Nevetséges vagy!

Mint a vidékiek. Ha tudják hogy Budapesti vagy, és megszólalsz egyből ők érzik lenézve magukat, anélkül, hogy lenézted volna őket és kissebbségi komplexusuk lesz, és egyből te vagy a szemét "pesti".

Vagy mint a romák. Ha egy roma belédköt és megkérdezed tőle: Milyen komplexusod van, hogy attól vagy boldog, hogy másokkal kötekedsz?

Egyből lebecsülve érzi magát, mert nem ismeri azt a szót, hogy komplexus, nem érti, ettől tudja, hogy butább mint én, és egyből én vagyok a szemét ütnivaló :) Ugyan ez vagy te.

Sehol nem vertem rá a mellem, csak elmondtam, hogy ott adnak értéket, ami tény. Sztehloban meg h nem adnak (annyit biztos nem), ami szintén tény. Ennyi. Örüljön neki akinek ez kérdés, h van itt olyan ,akinek van tapasztalata, a magánéletemhez meg semmi közöd, meg hogy milyen ember vagyok. Két iskola a téma, elmondtam a tényeket, hülyeségeket ne írjál, pont.


Jajj bocs, hogy egyszer mertem könnyebb utat választani :D Úristen, kötekegy már légyszi inkább a szüleiddel, úgyis a veszekedés a családi idill nálatok, nem ide kell feljárni hazudni meg veszekedni. Itt vitázni lehet, te meg azon rég túllőttél, mert soha nem is tudtad mit jelent az, hogy disputa.


Akkor te meg alapból puhány vagy, de inkább egy senki, hoyg alapból oda jártál :) Mit képzelsz magadról, mit szólsz le? Kit szólsz le? Ki vagy te? Egy nagy nulla, ember. Puhányság. Választottam. Valami más volt akkor a fontosabb, ez nem puhányság, hanem ész, de nem csoda, hogy nem érted.


Én adjak alább? Nekem legalább van mire te senki! Neked kéne alábbadnod mostmár! :)



Hát az a te bajod, ha nem szégyellnéd akkor sem, sőt még most sem! :)

Az emberséget nézem én is, meg az ilyen emberek is, de ez is a részed, és a szinted, és de igen, lehet égni. Valószínűleg én sem röhögnélek körbe, sem a barátaim, hogy ekkora proli vagy, ahogy a barátnőm barátnőjét se röhögjük körbe csak azért, mert a Metropolitán "egyetemre" jár, és az egy lófitty semmi, vicc, de azért megvan róla a véleméynünk és jogosan, mert legalább akkora proli mint te, be is mutatkozik sokszor, ahogyan te is. Az ilyen emberek nem változnak. De hajrá, fogadd el magad, mint a kövér nők, nehogy több legyél önmagadnál, az a hülye aki mást mond, meg jobb nálad! :)


Hát zet jól látod! IQ és tenniakarás szinthez kötném az élet jogát. És hát te úgylátszik nehezen élnéd túl, de jobb is, nem születnének ilyen ostoba és hamis kommentek. Ez az első jó meglátásod, mióta itt vagy, és még ezt is ellenzed, ellenzed az értelmet.

De semmi gond. Takarítónőkre is szüksége van a világnak. Csak ki tudja még hányra.

2020. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bte eloszor nem akartam valaszolni, mar ugy neztem fel, hogy tuti valaszoltal, persze h nem tudod megallni. De en nem ezert, meg nem proli ellenkezes miatt irogatok h enyem legyen az utso szo, hanem hogy lasd milyen vagy, meg az igazsagot, mert vakon vagy, magaddal szemben is, meg a gondolataiddal, es jo ezzel szembesiteni. De ennyi, en befejeztem, meg a megfigyeltjeimbol is kiveszem, mert nem erdekel se a tema, se te tobbet, ha meg ezekbol sem fogsz fel semmit, hat rip agy.
2020. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"1980 körül amikor még Hunyadi volt és apám oda járt, nem is lett belőle, csak egy szakmunkás. Én többre vittem, de ha a Sztehlon múlt volna én is a gyárban rohadhatnékokoskatörp, ez a nem mindegy! :)"

ezzel mindent elmondtál. De te nem vered magad az iskolákra, csak az iskolákról állítasz "tényeket" ugyebár. Szégyelld magad, hogy ilyet mersz mondani az édesapádról. És tudod miért nem illesztgettem be egyenként az "érveidet, tényeidet"? mert mindegyikben ilyen szintű tagadások és ellentmondások vannak. Az az igazság, hogy én ezt nem szeretném folytatni, mert ezek fényében ki tudja min mehettél keresztül, milyen problémáid lehetnek. Ez az utolsó írásodból és a gyalázkodó stílusodból sajnos nagyon látszik, nem számítottam erre, őszintén szólva még a hideg is kirázott, hogy milyen beteg emberrel lehet "dolgom" úgyhogy nem szeretnék erre az alja szintre lesüllyedni. Sajnálom és minden jót kívánok, szebb életet neked.

2020. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!