Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Sztehlo Gabor...

Vélemény a Sztehlo Gabor Evangelikus Gimnaziumrol?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy oda megyek jovore , a kerdesem az lenne hogy mennyire nehez pl.: a sima gimnaziumi tagozata?Illetve hány pontos felvételivel vettel fel?

2015. jan. 20. 13:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ja az egy "beteg elmére" vall, hogy több lettem, mint a szüleim. Amit amúgy ők is elvártak tőlem. Tényleg, ez szégyen.

Csak ebben hol az ellentmondás, azt nem látom. Ebben sincs ellentmondás :D De ha ezért illesztetted be a többit, akkor már értem, hogy valóban nincs azokban sem. Hát igen, nem vertem magam, mint ahogy itt is látszik, és nem kell idézőjelezni a tény szót, mert az :D Nem a Sztehlon múlt, hogy hol tartok most, hanem más iskolán, és saját magamon, és ez sokmindent elmond a Sztehlorol. Ennyit erről. Jó beteg lehetek xd Nagyon háttal ülsz a moziban, nem tudom, ezeket honnan következteted ki, de remélem semmi társadalomra fontos munkát nem fogsz végezni a jogi egyetem után, ha így gondolkodsz...brutális...remélem egyszer még szembe kerülünk egymással az életben és helyre rakhatom a fejed, ha már így értelmes kommunikáción keresztül nem értesz meg semmit. De a lényeg számomra,hogy értelmes emberek még mindig látják, hogy ki ír releváns dolgokat :D Mert semmiből nemkövetkezik, hogy bármibajom lenne. Nyilván van, mint mindenkinek, de egyáltalán nem olyan mint amiket te képzelsz :D De gratulálok, hogy ez maradt utolsó érvnek elhitelteleníteni, hát ez bukta.

Na minden jót :D (Persze látod ezt is megmondtam h suttyó proliként tiéd kell legyen az utsó szó xdd és még te követkzetetsz rólam bármit, én az egész életed megmondom ha akarod, mert veled szemben én jó ember ismerő vagyok).

2020. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Üdv, az ötös vagyok!


A jogász lány jól zsebre rakott öcskös’! :)) Ezt öröm volt nézni!! 😃😃


Köszönöm,

egy joghallgató

2021. jan. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!