Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen nem nézik rossz...

Egyetemen nem nézik rossz szemmel, ha valaki otthagyja?

Figyelt kérdés
Holnap megyek be, hogy jelezzem, hogy más szakra szeretnék jelentkezni, ezért a mostanit befejezem. Ez az első félévem, amúgy az ELTE-re járok. Ilyenkor csak tudomásul veszik, vagy azért tesznek valami megjegyzést? Lehet, hogy csak én parázom túl az egészet, de még a volt gimis osztályfőnököm is elmondta, hogy rosszul teszem, ha otthagyom, ezért félek tőle, hogyan fognak ott reagálni.
2015. jan. 21. 23:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Bementem, irattak velem egy kérvényt és annyi, azt mondta a kishölgy, az egyetem nem kötelező, felnőtt vagyok, azt csinálok, amit akarok.


Viszont mikor jöttem haza (egy kisebb városban lakom), a buszon a mellettem ülő fiúval elkezdtem beszélgetni, kiderült, egy városban lakunk, ugyanabba a gimibe járt, ahova én, csak egy évvel feljebb, és ő pont az ELTE kínai szakán tanul 3. féléve. Úgy tűnik, nem én vagyok az egyetlen, akit ez érdekel, ráadásul egy helyről vagyunk. Szóval elbeszélgettem vele a keleti szakról, és így is úgy gondolom, hogy az közelebb áll hozzám.

2015. jan. 22. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!