Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Karinthy gimnázium...

A budapesti Karinthy gimnáziumban milyen jellegű a szóbeli?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart? Mit kell csinálni? És ha két-három tagozatot jelölök meg, elég egyszer megcsinálni, vagy annyiszor kell, ahányat megjelöltem?

2015. febr. 9. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleg kemeny a szobeli :/ Nem nyelvbol, hanem magyarbol es matekbol kell, egy-egy szovegertes/novellaelemzes es matekpelda keretében. Kbm 15-20, max. 30 perc. Huzni kell tetelt azt hiszem, ki kell dolgozni, meg kell oldani es a tobbi menni fog, onnan mar csak kerdezgetni fognak a tetelekrol+magadrol. Azt hiszem csak egyszer kell szobelizni, mert ez minden tagozatra ugyanolyan.
2015. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. febr. 11. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

En tavaly voltam szobelizni es eleg nehez volt.

Matekon kb 5-7 feladat volt nem emlekszem pontosan, abba volt nehezebb konnyebb is.Egyedul ki kellett dolgozni es ha keszen alltal kimentel a tanarhoz. Ott minden feladat erermenyed elkellett mondanod nehany esetbe meg is magyaraznod. Ha nem lett jo a feladar akkor segitett rajonni es mondjuk ha egybol rajottel mi lett volna a jo par pontot meg kaphattak erte.

Magyaron volt egy verselemzes az viszonylag konnyu volt es volt egy olyan, hogy huzni kellett egy szot es arrol beszelni. Pl haziallatok

es az volt a fontos hogy minnel tobbet beszelj es beszelj.Persze a tanarok is tettek fel kerdeseket.

2015. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jelenkori verset kell elemezni?
2015. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De téged behívtak?
2015. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nyelvtanból is van valami amit kérdezhetnek?
2015. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kitol kerdezted, de engem igen, behivtak
2015. febr. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!