Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-sek, nektek hány óra...

BME-sek, nektek hány óra alvás elég?

Figyelt kérdés

Én már 3 éve 6óránál többet sosem , max kevesebbet alszom, mert így jön ki az idő...


Ill nektek van valami bajotok attól, hogy pl hosszútávon keveset alszotok, akármilyen testi tünet? Mert nekem van bőven probléma amit a nem létező bioritmus és talán elégtelen alvás okoz..


kösz a válaszokat



2015. febr. 27. 18:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akkor örülj annak, hogy úgy születtél, hogy neked így is megy. De a saját példádból ne általánosíts a többi párezer bme-sre. Sokmindenen múlik, neked ezek szerint minden adott, hogy tudj hatékonyan tanulni, vannak problémák, amik téged nem hátráltatnak szerencsére.

Nekem pl nem megy így.

Milyen szakon vagy?

Én gpk

2015. márc. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!