Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Help! Puskázáshoz tippek?

Help! Puskázáshoz tippek?

Figyelt kérdés
Üdv! Pár nap múlva egy elég nagy dolgozatot fogunk írni, és kellene pár puskatipp. Nagyon sok az anyag, tehát a jól bevált kis cetlik, meg tollpuskák most nem jók. Megtanulni esélytelen, mert írunk fontosabb tárgyakból is amikre tanulok. Valami olyan kellene amire sok anyag fér, és nagyon alacsony a lebukásveszély.

2015. márc. 4. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már késő, de még jól jöhet máshoz.

1, rajzold fel a padra (nekem bevált fizikánál, amikor csillagokat, bolygókat tanultuk) Volt egy nagy lap a padra ragasztva, ezt engedte a suli, hogy ne a padokat firkáljuk össze, és arra rengeteg dolgot rajzolgattunk, így ha beleírtál egy puskát és körberajzoltad pl. szívecskékkel, akkor csak idézetnek nézett ki :D

2. a grafit színe a fekete számológépen fölülnézetből nem látszik!!! (kémia-fizika képletek simán rámehetnek)

3. tanulj meg külön nyelveken számolni, így pl. törin felírhatsz évszámokat, mellé meg jelzed valami mással, hogy mi is az. Nem kell vele dicsekedni hogy tudsz japánul.

4. esszé: mond fel mp3-ra. NE TELEFONRA (az ha kihúzódik a fülhallgató hangosan diktálni kezdni ami irtó ciki) Ragaszd a fülest a tenyeredbe, és unottan hajtsd a fejed a tenyeredbe dolgozat közben, és hallgasd, írogasd. Lassan és érthetően, hogy legyen időd leírni, de férjen bele az időbe, hogy többször is meghallgathasd.

2015. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

Hetedikes vagyok, nálunk is vannak nehéz anyagok, de annak ellenére kitűnő vagyok belőle. 14 évesen hetedik-nyolcadikos lehetsz, nem értem miért kell puskázni, meg mellesleg megdicsérni egy olyan dolgozatért valakit, aki nem a saját tudásából írta, hanem puska:)

Attól függetlenül, hogy a jegyed jobb a tudásod lehet egy nagy 0 is.

Meg amúgy nem puskázni kéne, hanem tanulni, ha meg arra nem vagy hajlandó akkor bukj meg. Annyira irritáló tud lenni, hogy más tanul, dolgozik a jegyéért, más meg puskázik és jobbat kap annál, aki tanul:)

Persze ez fordítva is igaz.

2015. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sokra mész azzal ha kitűnő vagy. A tantárgyak jó részét soha nem fogod használni, csak azt amelyikkel továbbtanulsz, meg amelyikből kötelező érettségizni. 10-es vagyok, tudom már milyen irányba szeretnék továbbtanulni, és a rajzra azon belül pedig a művészettörire semmi szükségem nem lesz. És bocs de nem fogok megbukni azért mert nincs kedvem/időm felesleges dolgokat tanulni. A tudásod pedig neked se több mert amit bemagolsz azt ugyanúgy elfelejted mint ha meg se tanulnád.
2015. márc. 15. 18:48
 14/16 anonim válasza:
100%
Csinalj kartonbol ket hengert.Aztan vagv egy jo hosszu ,a hengerek meretevel megeggyezo papircsikot.ird ra a papirra az anyagot es csavard fel a hengerekre es rakj ra egy befottes gumit.es egy kezben elfer,tudod a huvelykujjaddal forgatni
2015. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Enyém majdnem hasonlít a bináris számokra.

Saját módszer.

Egy betű több számból áll és a szóköz is egy szám amiket csak te tudsz.Pl. Az T betű nálam egy 8 az A 2 az N 66 az R 4ß777. Egy szó: 82664$777 ez egy tanar szót jelent a szóköz a '0*0'. ezekről a számokról nem hinném hogy tudja hogy ez egy puska. Már csak le kell valahova írni ragasztani.

13f

2015. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha PIC programozáshoz értesz akkor egy számológépbe simán bele tudsz írni mindent.

Utolsó

2015. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!