Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme? (Többi lent)

Van értelme? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A kedvenc iskolámról kevesebb mint 5 hellyel csúsztam le...Anyukám felhívja a sulit és beszél majd az igazgatóvan,hogy esetleg nem juthatnék-e be mégis vagy ha üresedés van akkor hívjanak fel...Van értelme ennek?Nagyon oda akarok menni :/

2015. ápr. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút van értelme, de nem annak ha anyukád telefonál, hanem annak ha bemegy az igazgatóhoz, illetve ha irtok egy méltányossági kérelmet a suliba. Tavaly engem is így vettek fel abba a suliba, amibe nagyon szeretettem volna bejutni, de nem oda vetek fel, és már 3 hét múlva meg is kaptam a levelet, hogy felvettek. szia: E. Simon
2015. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mit mondtatok :) legyszives leirnad reszletesen?ez a suli az almom
2015. ápr. 26. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírtuk, hogy 8 éve ebbe a suliba szerettem volna járni, ide vágyom, és a szüleimnek sem mindegy, hogy milyen iskolába fogok járni. Szép az épület, a környezet, jók a tanárok, és ez nem mindegy számunkra. Oda való vagyok, a jövőm szempontjából se mindegy, hogy hova jár valaki. És vegyék figyelembe, hogy alig maradtam le a végleges rangsorról.
2015. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koooszi :) es meg egy kerdes :D bocsi, a levelet csak siman cimezzuk fel a sulinak?
2015. ápr. 26. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
MI az igazgatónak címeztük, mert az ő hatásköre a felvételi. A lényeg, hogy azt írd le, hogy miért és mennyire szeretnél oda járni!! Az iskolának is az a jó, ha olyan diák jár oda, aki tényleg oda is akar menni. A szülök és Te is ird alá a levelet.
2015. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Személyesen is menjünk be?
2015. ápr. 26. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor volt az igazgatónönek hivatalos fogadóórája, akkor arra anyukám be is ment, de ott csak annyi volt,hogy sok a jelentkező, majd meglátjuk. És felirták az adataimat, de ez sem volt rossz, mert tényleg 3 hét múlva felvettek. Ugyanis állitólag meg kell várni a 15 napos fellebbezési határidők végét, és csak azután döntenek, hogy kit vesznek fel a 2. körben. De mi nem fellebbezést irtunk, hanem méltányossági kérelmet.
2015. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bejutottam,de amúgy is én jöttem volna a sorban :)
2015. jún. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!