Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták/ fősulisok,...

Egyetemisták/ fősulisok, milyen gyakran kell kifejezetten "kényszeríteni" magatokat, hogy bemenjetek egy előadásra?

Figyelt kérdés

Velem sokszor van ilyen, ha még ott vagyok egész végig, akkor oké nincs semmi gond, de ha hazamegyek... Akkor már az istennek sem lehet kirobbantani otthonról, ilyenkor legtöbbször nem megyek vissza!

Ti mit tesztek ez ellen? Mert ha mondjuk elmaradnak óráim és van 5 óra szünet, csak nem ülhetek ott, annyi elintéznivalót meg nem találok :(


2010. márc. 4. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

"A jövő diplomásai... no comment"

Ugyan áruld már el miért bámuljak ki ott a fejemből másfél órán keresztül, ha úgy is simán megtanulom az anyagot, hogy megveszem a könyvet és megtanulom vizsgára. Ugyanott vagyok és a szabad óráimat meg értelmesebb dolgokkal töltöttem el. Nem kéne már beleokoskodnod abba, amihez nem értesz, mert csak magadat égeted vele...

2010. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem nagyon gyakran megtörténik. És sajna mindig be kell mennem, mert én tartom az előadást
2010. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
LOL :D
2010. márc. 5. 18:32
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 13:20-as Nem a diák tehet róla, ha egy tanár nem tud előadást tartani. Én nem nagyon szeretek lógni,mert utána több energiába kerül a jegyzetet megszerezni,mint amennyit a lógással nyertem, de van olyan tanár, aki csak rizsázik és semmiről sem beszél. Inkább őket véleményezd, akik még fel is veszik a fizetést a semmiért. A diplomás így meg úgy. Hát én idáig egy rendes fodrásszal nem találkoztam, aki olyan hajat csinált volna nekem amilyet mondtam neki. Vagy hogy még a szakmunkásoknál maradjunk a festők is csak a pénzt tudják elkérni az ocsmány munkára. Nem tudom te neked mi a szakmád kedves 13:20, de tényleg vannak olyanok akiknek a semmire akarnak diplomát szerezni, de ne általánosíts. Tényleg nem kell bölcsész, meg annyi jogász. De akkor se fog elmenni asztalosnak vagy ácsnak, ha nincs érzéke, motivációja hozzá és lehet hiányszakma stb...
2010. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!