Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így felvehetnek az egyetemre?

Így felvehetnek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Még 2011ben érettségiztem, közepes lett, egyetemre szeretnék tovább menni, viszont ahhoz 411 pont kell, így meg van ha jól emlékszem és jól számoltam 242 pontom. A kérdésem az hogy ha emelt kémia és biológia érettségizek és elérem a közel 80%ot mindkettőből így elvileg megduplázódik a pontom és ilyen 420 körülire jönne ki. Ezzel már lenne esélyem?

Olvastam mindenfelé ilyet is olyat is, felvin konkrétan nem találtam, azt szeretném ha valaki leírná hogy merre hány méter, és ne csak kóstolgasson. Azt hallottam hogy 280 pontog nem lehet többletpont még akkor sem ha emelt érettségit csapok hozzá jó eredménnyel, most ez igaz???


Abba nem mennék bele miért lett 3as az átlag, jó tanuló voltam, de magánjellegű problémákból nem ment már az utolsó évem.


Most végeztem el egy 3 éves okj-t kitünő eredménnyel. Viszont szeretnék kicsit tovább lépni.


A választott szak fogorvosi lenne.

Köszönöm.



2015. júl. 17. 08:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó elmész te a jó büdös francba, meg az is aki a magad fajta szemeteket felpontozza.


Én így nézek utána, hogy meg merem kérdezni. Ilyen kommwntwkre nem vagyok kíváncsi.

2015. júl. 17. 20:45
 12/14 anonim válasza:
70%
Biztos vagy te ebben, hogy így akarsz egyetemre menni, hogy még a google-t sem vagy képes használni????
2015. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Hahó, kérdező. Nekem csak 198 ponttal lett több az érettségim, szóval nem megyek sehova. Te nem vagy egyetemre való.
2015. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 19. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!