Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A Debreceni Tóth Árpád Gimnázium vagy a Kossuth Lajos Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos és angol nyelvi előkészítős osztályba szeretnék menni 9.-be . Azt szeretném megkérdezni hogy az angol oktatás melyik iskolában jobb. Nyilván a közösség is érdekel illetve , hogy milyenek a tanárok. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. júl. 29. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy hány ponttól vették fel a diákokat?
2015. júl. 29. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

én pár éve 190hez kozeli ponttal voltam a 20. a nyelviben. Kossuth. de ez nyilván csuszott volna előre, mert ez ideiglenes lista volt

végül más osztályba jártam, de én a Kossuthot ajánlom :) ha van kérdésed szólj, tudok rá válaszolni valószínűleg :))

2015. júl. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval ha érdekel, írj privatot es mesélek a diákeletrol stb:)
2015. júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 82 pontos írásbelivel, és 4,8-as vitt átlaggal, továbbá 80%-os szóbelivel 80. voltam a TÁG angol-NYEK-én.

Tudom ajánlani a humán-NYEK-et, ami szintén nyelvi előkészítős, de magyarból vagy töriből kell szóbelizned, ami könnyebb. Ott én 100%-ot értem el a szóbelin, és 10. helyen kerültem be. Csak ajánlani tudom, a tanárok nagy része fiatal, és jópofa. :)

16L, Tóth Árpád. :)

2015. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En TAGos vagyok, real osztalyba jarok, es szerintem a TAGnak nem a nyelvoktatas az erossege. Pl angolbol halado csoportban vagyok, de alig haladunk. A Kossuth is jo gimi, de arrol nem tudok nyilatkozni.

Szoval a lenyeg annyi, hogy akkor valaszd a TAGot, ha real tagozatra szeretnel menni.

2015. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2015. szept. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!