Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járt már valaki ebben a cipőben?

Járt már valaki ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
5 évig jártam gimnáziumban nyelvi tagozatra, de sajnos nincs meg a nyelvvizsgám. A családom ki van akadva emiatt.Szerintetek ha elvégeztem a BA alapszakot, átvehetem a Debreceni Egyetem diplomakiosztóján talárba öltözve az igazolásom arról, hogy 3 évig odajártam?

2015. aug. 1. 20:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Ez egy szólás. Azt jelenti, hogy volt már valaki ebben a helyzetben? Ha nem voltál, ne írjál!
2015. aug. 2. 09:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvből voltál tagozatos?
2015. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Francia ?
2015. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nálunk valami oklevélfélét kapott az, akinek a nyelvvizsga híján meglenne a diplomája. A diplomát meg később kapta kézhez, ha a nyelvvizsgát is letette."

az oklevél maga a diploma te vmi igazolás félére gondolhattál sztem.

am nálunk át lehet venni a igazolást, de diplomaosztóra nem jöhetsz ha nincs nyelvvizsgád.

2015. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!