Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolában gúnyolnak, ezt...

Az iskolában gúnyolnak, ezt nem lehet elfelejtettni valahogy?

Figyelt kérdés

8.os vagyok és az iskában bocinak csúfolnak, mert állatokkal nevelkedtem. Valami? Már mondtam nekik, hogy ha csúfolnak, pofont adok, azt mondták, hogy nem csúfolnak, de következő nap újra kezdik. De pofont nem szoktam adni. Az a baj, hogy egy olyan aljas cigány jár az osztályomba, hogy 16 éveseket csicskáztat. Ő is csúfol. De én is meg bírnám verni, nem félek tőle, de ha megverem, akkor jön a többi cigány. Valahogy lemosható a gúnynév? Középiskolában rosszabb lesz, ha megmarad a név.


Minden választ értékelek.


Előre is köszönöm. 13/F


2015. nov. 14. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, normális esetben azt mondanám, hogy igenis kell a pofon, de aztán megláttam, hogy 8.-os vagy, ami jelen esetben nagy szerencse.


Középiskolában nem fog megmaradni, mivel gondolom a mostani osztályodból csak nagyon kevesen mentek majd ugyanoda... szóval tisztalappal indítasz, gúnynév nélkül.

Ha ott is rád ragasztanak valamit, na akkor mehet a pofon.

2015. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kill The Sexplayer válasza:

Nálunk ilyen már nincs. Elképzelhetetlennek tartom, hogy az egyik osztálytársam ténylegesen elkezdjen gúnyolni engem vagy mást. Általánosban nelem is volt ilyen, de most, hogy visszagondolok, szinte hihetetlen; mintha legalább 10 év korkülönbség lenne az akkori és a mostani osztálytársaim közt. Azok állatok voltak.

Ráadásul azóta valamivel intelligensebb, bátrabb lettem, a retorikai képességeim is fejlődtek. Ha most beszólnának, egyszerűen össze tudnám zavarni őket pusztán azzal, hogy visszakérdezek.

2015. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mégis hogy maradna meg a név középiskolában? Máshova mész, nem? Érdemes úgy iskolát választanod, hogy a mostani osztálytársaid közül senki ne járjon oda, aki csúfol. Szerintem egyébként egy bő fél évet már kibírsz. Pofont meg ne adj, mert aztán téged fognak elővenni miatta, nem a csúfolódókat.
2015. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!