Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gúnyolnak ki emiatt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolnak ki emiatt az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Kérdezik hogy szűz vagyok-e még de én nem válaszolok rá, akkor meg röhögnek rajtam amiatt, mert nem válaszolok.
2014. szept. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hülyék :)
2014. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk kigúnyolnak még amiatt is mert csendes vagyok, de ez tabu téma nem tartozik rájuk.
2014. szept. 3. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Komoly nem kell velük foglalkozni :D
2014. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van semmi közük hozzá.Én is azt mondom szard le a hülyéket:)
2014. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik úgy hogy bunkó gyökérség. Ez az a dolog ami senki másra nem tartozik csak is rád és ez egyáltalán nem olyan téma ami egy osztályközösségben mint gúny tárgya elő kellene hogy kerüljön bár eleve a gúnyolódás nem egy szép dolog. Valószínűleg azért csinálják mert látják hogy zavarba hoznak vele. Mondd meg nekik hogy ez nem tartozik rájuk, aztán ne is foglalkozz többet velük.
2014. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha meg nem válaszolok akkor meg azon röhögnek hogy xy mennyire titokzatoskodik.
2014. szept. 3. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenen röhögnek, ismerős helyzet...

Ne foglalkozz velük :)

2014. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
örül hogy te nem tartozol a többség közé :) én is a csendesebbik ember vagyok ... am szard le .. örülj hogy más vagy !
2014. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!