Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek sem normális egy...

Szerintetek sem normális egy ilyen testnevelő tanár?

Figyelt kérdés
Először is a beszólásaival kezdeném,sokszor beszél kétértelműen pl: úszásnál olyat mondott lányok ti még a lábatokat sem tudjátok összezárni, meg hogy mit fog szólni a pasink. Olyat is mutatott már hogy ka*d be,tesiórán rendszeresen bámulja mindenki hátsófelét.Mivel a csoportunkban csak lányok vannak így mindenkit les. Úszáson előfordult hogy valakinek nem ment a lábmunka erre kifektette a padra és fogta a lábát hogy megmutassa hogy kell,persze később mondták az érintettek hogy azért volt kis tipi-tapi is.

2015. dec. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez qva nagy gáz, a szüleiteknek jelezni kellene az igazgatónak. Nálunk egy földrajztanár volt, aki cicának meg bébinek hívta a lányokat, de minden zaklatás nélkül, mégis rászóltak fentről, pedig nem volt zavaró. A tiétek extragáz, ezt szankcionálni kellene.
2015. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? nem nem normális, azonnal szólni valakinek, szülőnek, igazgatónak , másik tanárnak, bárkinek,akinek lehet, mert ez nagyon nagyon NEM normális

rögtön, nyomás és egy percet se agyalj rajta, menj és intézkedj, akárhol ahol lehet

2015. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen szeretnék ebben az ügyben valamit tenni mert szerintem sem állapot, ja és azt nem is írtam le hogy volt egy olyan eset amikor levideózta az egyik osztálytársam miközben fut és utána egész órán azt nézte.
2015. dec. 27. 20:02
 4/4 anonim válasza:
Szomorú, hogy a testnevelő tanárok többsége egy ehhez hasonló ilyen perverz disznó! Tisztelet a kivételnek, de tudom, hogy miről ír a kérdező és egyszerűen felháborít..
2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!