Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeritetek ciki? (gimmnázium)

Kitti06 kérdése:

Szeritetek ciki? (gimmnázium)

Figyelt kérdés

Jártam egy gimmnáziumba előkészítő angol szakra, de ugy gondolom nehéz lenne számomra ott az angol tagozat,ezért csak az általános tagozatot jelölném meg.nem lenne ciki? tegyük fel utána találkozok majd az angol tanárral aki tartotta nekem az előkészítöt,és megkérdezik hogy miért nem jelöltem be azt a tagozatot is.

Vagy esetleg veszíteném a plusz pontokat?



2016. jan. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ha ciki, akkor inkább maradsz ott, ami számodra túl nehéz?
2016. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos,de lehet jobb lenne,ugyanis a nyelv ma már sok mindenhez szükséges
2016. jan. 27. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog emlékezni rád. De amúgysem mondanám cikinek, hiszen akár útközben meg is változhattak a tivábbtanulási szándékaid. :)
2016. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Igen. És ezért b_sznak el annyi időt a nyekesek. Pl. egyik osztálytársam nyekes volt, 1-2 évet elherdált nyekre, és most itt van 18 évesen, úgy hogy 10.-be jár...
2016. jan. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!