Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb utanozni egy...

Melyik a jobb utanozni egy sikeres vallakozast vagy uj otletekkel megjelenni a piacon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Új ötletek, ott nincs konkurencia, de nem is tudod, hogy befut e vagy sem. Utánozol, akkor meg 1 leszel a sok közül, egy klón.
2015. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs konkurenciád, addig piacod sincsen. Az új ötlettel induló vállalkozások 90%-a elbukik.
2015. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőre szükség van. Mit szeretnél? Kockázattal új ötletet megvalósítani, híresnek lenni, vagy megélni, esetleg meggazdagodni egy vállalkozásból? Ha az utóbbi, utánozd a sikerest!!! Én ezerszer is ezt választanám! Próbáltam ötletelni, piaci rést keresni, újítgatni stb. Kínszenvedés. Inkább lemásoltam egy sikereset, azóta stressztelen a vállalkozói életem. Ja, és így van családi és magánéletem is. Nekem ez a fontos..


Vegyél te is egy jól működő olcsó franchise-t! ;)

2015. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, elárulod, hogy kit másoltál le vagy ennyire nem híres alakról van szó? illetve, esetleg valami információt adnál, hogy nagyjából milyen területen kezdtél vállalkozásba? igazán érdekelne, és gratulálok és további hasonló sikereket kívánok! nem semmi ma MO-n saját, jól működő vállalkozást létrehozni és sikeresen futtatni!
2015. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a jobb, amelyik több pénzt hoz.


Nem kell erőltetni az innovációt.

2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!