Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen SZTE bionika képzése?...

Milyen SZTE bionika képzése? Mi a vélemenyetek a szakról?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit olyan mintha mindenbe belekapnának csak. Egy biofizikus is tud annyit mint egy bionikus, nem? Nem tudom mennyi pluszt adna ahhoz kepest egy bionika.
2016. júl. 6. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, azt jól látod, hogy kicsit belekapnak mindenbe, DE ez a szak pont azért jött létre, hogy az orvoslás és a mérnökség közt egyfajta hidat alakítson ki, összekösse őket.


Valamint önállóan, a bionika alapszakkal konkrétan semmire nem mész, csak egy alaptudást ad a mesterképzéshez, mindenképpen el kell utána végezni valamilyen mester képzést, hogy ne csak egy informatikus legyél kis természettudományos tudással.

2016. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Még annyit tennék hozzá, hogy ugye Pesten és Szegeden van az egész országban bionika szak. Egy ideig a szegedi képzés úgymond "rosszabb volt" mint a pesti, legalábbis a többség a pestit ajánlotta. Sőt, MÉG A SZEGEDI PROFESSZOROK IS a pesti képzést ajánlották a szegedi helyett.


DE a két szak között elindult egy kooperáció, ami azt a célt szolgálja, hogy kölcsönösen fejlessze egymást a két szak, így azonos színvonalú képzést nyújtson a "vidékibb" és a fővárosi egyetem is. Tehát most már kb mindegy, hogy hova mész, oda menj, ami neked közelebb van (pl utazás miatt jobb), ahol a családod van, stb, mert a szegedi felfejlődik a pesti színvonalhoz.


Ezt onnan tudom, hogy az egyik főszervezőt ismerem. :)

2016. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!