Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweisen vagy Szegeden...

A Semmelweisen vagy Szegeden jobb az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Mert mindenki (szinte) a Semmelweiset tartja jobbnak, viszont azt hallottam, hogy a vidékieket nagyon lenézik, akik kisebb városból jelentkeztek abba az egyetembe. Valaki tudna segíteni?

2016. aug. 18. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyjából 300 hasonló kérdés születik havonta, használd a keresőt. Kicsit unalmas már ez a téma...
2016. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Valóban unalmas téma, és nettó hülyeség amit leírtál, már bocs...
2016. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Jó az SZE is meg a PE is
2016. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Drága válaszolók!

Ha már annyi életetek van, hogy nem tudtok rendesen válaszolni,csak "beszólogatni", akkor legalább legyetek már annyira érettek és intelligensek, hogy figyelmen kívül hagyjátok az ilyen kérdéseket, szerintem kevesebb idő ignorálni, mint valami baromságot írni, de természetesen ti tudjátok;)

Lehet ti leszarjátok, és a hiányos személyiségetek miatt úgy érzitek, hogy ide feltétlenül odapasszol egy negatív komment, hát legyen. De vannak, akiket ez tényleg érdekel & egy fontos döntés előtt állnak, lehetnétek egy kicsit segítőkészebbek és érettebbek.Plusz nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy ebben a kérdésben egy más kérdést is feltettem, amiben a vidékiek helyzetére kérdeztem rá egy pesti orvosi egyetemen, kerestem, kutattam, de ilyen kérdést még nem találtam...

Legközelebb ha lehet ne pazarold az idődet ilyen felesleges dolgokkal, és kíméljük egymás idejét. Köszönöm

2016. aug. 18. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeged élhetőbb, diploma szempontjából mindegy.
2016. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg érdekelne, nem tennél fel kérdést, hanem utánaolvasnál, van minek ugyanis..

Oda menj egyébként, ami közelebb van, vagy ha kutatni akarsz és tudod már mit, nézd meg melyik egyetemen a legjobb. Az oktatás színvonala nem tér el, a semmelweisesek nem néznek le senkit, más se nézi le a vidékieket.. Jó lenne, ha leállna már erről a nép.

2016. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Orvostanhallgatóként azért van figyelőn a "Semmelweis", "orvosi" és hasonló kulcsszavak, hogy adott esetben segíteni tudjak, ha valakinek szüksége van rá.

Az utóbbi egy évben viszont tele lett olyan kérdésekkel az oldal, amelyek azzal kapcsolatosak, hogy a Semmelweis mennyivel jobb, mint a suttyó vidéki egyetemek.

Nem tudom elhinni, hogy van, aki ezeket komolyan elhiszi, és még mindig képes (nem provokáció céljából) ilyen kérdéseket feltenni - még akkor is, ha egyelőre csak laikus, nem orvos vagy orvostanhallgató.

A kérdésed primitív, és sértő azokra nézve, akik vidéki egyetemekre járnak. Vagy komolyan gondolod, hogy a SZOTE egy kóklerképző, ahová vidéki suttyók járnak?

A SOTE-n is ugyanúgy van néhány iszonyatosan buta mákvirág, akik valahogy bennmaradtak a másodévet követően is, és borzalmas orvosok lesznek - az elit SOTE-s diplomájukkal a zsebükben. A vidéki egyetemekről pedig ugyanúgy kerülhetnek ki nagyon jól képzett általános orvosok, mint Pesten. Nem ezen múlik. Az oktatás színvonala mindkét helyen jó, és ezt szerintem bármelyik jól tájékozott laikus is tudja, nem kell hozzá bennfentesnek lenni.

Egy SE-ÁOK-s hallgató (és remélem, ezzel segítőkész voltam)

2016. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szegedi szimpatikusabb :)
2016. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!