Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon lelki ismeret furdaláso...

Nagyon lelki ismeret furdalásom van a matek tanárom miatt, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Most írtam matek javító belső vizsgát, és az egészet kipuskáztam. Letöltöttem pdfbe megnyitottam és beirtam a helyes eredményeket, de előtte oda hívtam a tanárt es megkérdeztem lehet használni telefonon szamologepet? Megkérdezte nem hoztál számológépet en meg mondtam siettem, és megengedte. De én nem irtam oda az egészet és hazudtam az arcába hogy "nem puskaztam"

Meg az is volt hogy elkérte a telom és azt mondtam hogy várjon feloldom és kitoroltem gyors az előzményeket. Mit tehetnék vagy mondhatnék? Holnap újra irom. (Szigorú tanár)



2016. dec. 15. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Tudod eza tipikus rámondom h tolvaj még jókor volt jóhelyen is de ez nem bizonyíték. Szal ne legyél hülye ne törj meg nem tudja bizonyítani.
2016. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!