Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Enyhén diszlexiás lennék? 18/L

Enyhén diszlexiás lennék? 18/L

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, annyi a problémán, hogy keverem a betűket. Akkor fordul elő, ha ideges vagyok vagy fáradt. Ha számítógépen írok akkor gyakrabban. A g-t a k-val, a t-t a d-vel, az l-t az r-rel, és matekon a 3-ast az m-mel. De az m-helyett nem írok hármast, csak fordítva. Pl. a karton helyett gartont írok, vagy a ranglétra helyett langrétlát. És nem tűnik akkor fel, csak ha később tanulok tiszta fejjel, és akkor látom meg, hogy mit írtam. Ez diszlexia lenne? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 1. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, diszlexiával problémáid lennének az olvasással, nyelvtannal, szövegértéssel, beszéddel. Mindenki kever össze betűket, ha fáradt, ne aggódj. :)
2017. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!