Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori vagy Madách...

Városmajori vagy Madách Gimnázium?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyiket javasolnátok közösségi szempontból?

Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék.



2017. márc. 12. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Varosmajorit
2017. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
VMG egyértelműen!
2017. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Oda jártok?

Leírnátok, hogy miért jobb?

Személyes tapasztalatok sokat segítenének mindkét iskoláról. Milyenek a tanárok, a gyerekek kedvesek e,stb.

2017. márc. 13. 11:15
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én elég sok rosszat hallottam a Városmajorról... De tényleg. 5-10 ember is panaszkodott a közösségre (odajárók szülei, tanárok), valamint vannak olyan évfolyamtársaim, akik átjelentkeztek általánosba a hatosztályos Városmajorból, mert szar volt ott Nekik...

Szerintem ne a hvg.hu rangsora alapján dönts. Én a Madáchot tudom ajánlani. Nagyon színvonalas a nyelvek oktatása!

Meg úgy hallottam, hogy ott tényleg nagyon jó a közösség :D

2017. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na melyik mellett döntöttél? Melyik tagozat?
2017. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én Majoros vagyok és a 3. véleményt, nem is értem teljesen. Persze mielőtt idejöttem volna, én is sok rosszat hallottam, de amint beléptem, minden kétségem elszállt afelől, hogy ennél jobb helyre nem is vehettek volna fel. Mindeni nagyon kedves, senki nem nézi le a másikat, ha annak éppen nem a legújabb márkás cipője van. Sokan mondják, hogy sznob iskola. A gyerekek nem, a szülők között akad néhány érdekes, de ez a tanárok gondja, te, gyerekként, észre sem veszed. Úgy gondolom mindnig iskolában van egy "átlag"típus, akikből a legtöbb van és ami a gyerekek 95%ára jellemző. Na ez itt nálunk a nyitottság, vidámság, kedvesség. Bárki bárkivel el tud beszélgetni és nincs olyan, hogy visszautasítanak. Nagyon sok osztályépítő program is van itt a Majorban. A tanárok teljesen jófejek, persze követelnek rendesen, de azt kell is.

Melyiket választottad végül?:)

2017. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, örülök hogy itt van egy majoros..en 44. vagyok 15 helyre (bioszra) van esélyem???
2017. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia!:) Szerintem a 44.hely meg realis
2017. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia!:) Szerintem a 44.hely meg realis:))
2017. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen a válszokat❤ Remelem bekerül mindenki oda ahova akar❤
2017. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!