Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolákból nem kellene száműzn...

Iskolákból nem kellene száműzni a pop és a rock zenét?

Figyelt kérdés
Iskolaráadió gyanánt nemritkán pop és rock zene szól a tantermekben a hangosbemondókból. Nem kellene ezt száműzni az iskolákból és helyettük pl a Katolikus Rádió adását közvetíteni? Legalább az egyházi fenntartású intézményekben. Vagy ha már zene akkor komolyzene, pl Bartók Rádió adása, stb.

2017. márc. 23. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem szeretem, de a diákok szeretik. Jobb, mintha propagandát közvetítenének. A katolikus rádió az. Komoly zenét még a felnőttek közül is kevesen szeretik.
2017. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
milyen propagandát közvetít a Katolikus Rádió?
2017. márc. 23. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de a komolyzenét kb. az emberek 1% kedveli. Mi baj a pop rockkal? Jaa sejtem.Az erkölcstelen és sátán zenéje. Hozzuk vissza a középkort! Ez kb. akkora baromság mint anno a kólára mondta a pártvezetés hogy a "kapitalizmus szenny itala". Maradi,molyírtószagú elképzelés.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carragher_x ***** válasza:
100%
Gyakorold még a trollkodást, mert ez túl átlátszó és így nem is lesz vicces:)
2017. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2017. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamuszaga van ennek a kérdésnek.
2017. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szóljon csak a black metal, ennyi.
2017. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor szerintem senki nem járna be:DD
2017. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Minden szünetbe pogó? Imádnám.


Ha egyhazi zene szolna a hangosbol vagy komoly zene vagy pop hosszaba vagnam az erem.

Amugy nalunk nem szol semmi a hangosbol.

2018. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
te most hülyéskedsz ugye? kiirtanád pop és a rock zenét az iskolákból azért mert neked nem tetszik? szerinted a többiek örülnének egy Bartóknak vagy valami-bocsánat most durva leszek-hamis és hazug egyházi papolásnak? szerintem nem, bár ez CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.
2018. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!