Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a vélemények ezekről a...

Mik a vélemények ezekről a gimnáziumokról:Berzsenyi, Veres pálné, Ady. Esetleg tudnátok ajánlani gimnáziumokat?

Figyelt kérdés
5.ben és 6.ban végig kitűnő voltam 7.ben lettem 4.7 de ebből még javítanom is sikerült. Inkább a reál tantárgyak érdekelnek,esetleg a nyelvek.

2017. ápr. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

BDG! Egyértelműen ;)

Közössége híresen jó, a reál pedig különösen erős (meg amúgy is az iskolában -nyilván a humán tagozat kivétel e tekintetben, de azért ott sem lustul el az ember). Már csak ha belépsz a suliba, érezhető az egész hely hangulata :)

Most hányadikos vagy?

2017. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7.es és köszi a választ :)
2017. máj. 9. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Berzsenyi, én humánról bejutottam orvosira, úgyhogy annyira tényleg nem lustul el az ember. ;) A második családom lett és még mindig az, szerintem csak jól jársz vele, ha odakerülsz. Az Adyt ne jelöld, az nem olyan erős suli, kitűnővel a Veres Pálné mellett inkább egy Könyvest vagy egy Telekit tartogass vészopciónak. Bár, ha jók lesznek az írásbelijeid, szerintem simán bejutsz a Berzsenyi természettudományos vagy nyelvi tagozatára.
2017. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!