Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az amit mindenképp érdemes...

Mi az amit mindenképp érdemes lenne átnéznem emelt töri érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy MINDEN kell, de mi az ami nagyon gyakran előfordul, ami talán fontosabb kicsit?
2017. máj. 2. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nem voltak benne a világháborúk, 48-as forradalom, 56-os forradalom, rendszerváltás.. Ezek szerintem biztos, hogy benne lesznek valamilyen formában. Mondjuk egy 56-os hosszú esszének tudnék örülni, ajándék lenne. :D Meglátjuk... az a baj, hogy csak találgatni lehet. De ha megnézed, hogy tavaly meg tavalyelőtt mik azok amik nem voltak benne azokon kívül amiket leírtam és azokat átnézed, akkor nagyon nem lőhetsz mellé szerintem.
2017. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja meg pont ma mondta a tanárom, hogy a három részre szakadt Magyarországot mindenképp vágni kell mert ő arra nagyon számít, meg mindig benne van vagy feladat vagy esszé formában.
2017. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dualizmust is mondta, hogy arra is nagyon számít. Javító tanár emelten elég régóta, úgyhogy biztos van rálátása valamennyire, én ezeket nagyon átnézem.
2017. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Jöhetnek még!! :))

2017. máj. 2. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Mária Terézia, II. József
2017. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!