Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megéri elmenni az...

Szerintetek megéri elmenni az egyetemi gólyatáborba egy introvertált lánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizós típus és elég nehezen barátkozom,ismerkedem. Attól tartok, hogy ott teljesen egyedül leszek emiatt. Van valaki, aki esetleg hasonló, mint én és jól érezte magát? Még csak jövőre lesz aktuális a dolog de én már előre ezen gondolkodom :D

2017. aug. 6. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mekkora létszámú a kar. A miénk 300 fős, és még egy másik fősulit is meghívtak, mondván az egyik fiús, a másik lányos. Szóval rengetegen voltak, nem lehetett igazán ismerkedni. Tök fölöslegesen voltam ott, és nem is éreztem magam jól. A gólyatábor nagyrészt alkoholizálásból és idióta játékokból állt, amiknek egy része ivós volt.
2017. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igazából ilyesmiket hallottam róla, mint amiket te mondtál, az az egyetlen dolog amiért elmennék, hogy nagyjából megismerjem a csoporttársaimat.

2017. aug. 6. 23:26
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Lánynak igen, tuti lesz aki majd el akar csábítani ;)

Férfinak nem érdemes, nagyon nem.

2017. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Barátom van, úgyhogy a csábításos dolog nem játszik :D
2017. aug. 6. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
Nyáááá, úgy véled, Kérdező? ;) és ha egy igazi nagyon jóképű, gazdag csajozógéppel akadsz össze, aki csak rádmosolyog és már egyből ahhh, nedvesbugyi? :D :D :D :D
2017. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem, de nagyon rosszul éreztem magam. Akik nem mentek el semmilyen hátrányt nem szenvedtek. Az, hogy kikkel lettem utána jóban nem függött a gólyatábortól (olyanokkal is barátkoztam, akik mentek és olyanokkal is, akik nem).
2017. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

"Lánynak igen, tuti lesz aki majd el akar csábítani ;)

Férfinak nem érdemes, nagyon nem."


De várjál már... :D Ha a férfiak nem lesznek ott gólyatáborban, mondván úgysem érdemes elmenni, akkor a lányokat ki fogja elcsábítani? Akkor mégis érdemes? Össze vissza beszélsz jóember...

2017. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 7. 08:19
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy szerintem egész nyugodtan menj el, egy ilyen gólyatáborban vannak már olyan sokan hogy mindenféle ember megfordul ott. Vannak bulizósok, vannak kicsit visszafogottabbak, vannak akik nagyon sokat isznak meg vannak olyanok is akik nem isznak semmit, az a lényeg hogy olyan sokan vannak, hogy biztosan találsz olyan embereket aki hozzád hasonló, ez szinte 100%... Ha szét akarod bulizni magad meg sokat akarsz inni akkor is élvezni fogod, ha csak beszélgetni akarsz meg megismerni pár embert akkor is élvezni fogod, mert annyi ember van hogy tuti lesz olyan aki ugyanazért megy oda mint te. Úgyhogy menj el, biztos nagyon jól fogod érezni magad.
2017. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Férfi mindenképp lesz, úgyhogy az csábíthat el csajosokat.

Ha viszont túl sok a férfi, nem jut mindnek :P

2017. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!