Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt tényleg megtilthatja a tanár?

Ezt tényleg megtilthatja a tanár?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, és az ofőm egyfolytában azzal piszkál hogy kössem össze a hajam, vagy legalább tűzzem hátra. A szabályzatban semmi errr vonatkozó kritérium nincs, mégis egész évben ezzel zaklat, pedig így szerintem nincs joga hozzá, mivel másoknak megengedi azt is hogy a fél arcukat eltakarja a frufru. Az ürügy az hogy több tanár is szólt hogy mennyire a szemembe lóg, az igazi ok szerintem az hogy utál az ofőm. Nem tartom igazságosnak ezt az egészet, szóval soha nem is tartom be.

17/L



2017. aug. 15. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*erre

Ne haragudjatok ezért az elírási bakiért

2017. aug. 15. 11:04
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy nem kötöd!
2017. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden egyes alkalommal elmondom neki, hogy én így érzem jól magam, és hogy más lányok is így vannak, szabályzat sem tiltja. Szerintem az átlagom is jó 4,5 voltam idén. Végzős leszek, tiszta ovis hogy ezzel foglalkozik az ofőm. Már anyukám is behívta, ő is megmondta hogy nem fogom összekötni a hajam, de nem érdekli, tovább folytatta.
2017. aug. 15. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha többek szerint is sz.r így a hajad, akkor lehetne önkritikád. 4,5 átlagtól pedig annyira ne legyél elájulva. Ez a minimum.
2017. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Válaszoló. Tiszteletben tartom a vélemyényed, de van önkritikám, hajamat is többnyire azért hordom így mert nagyjából ez az egy dolog tetszik magamon. Tisztában vagyok vele hogy ronda vagyok, de a hajam az egyetlen büszkeségem, és ez az egyetlen dolog amit elég sokan dicsérnek rajtam.
2017. aug. 15. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne kösd össze, ha zavar, akkor azt neked kell tudnod, és nem az ofőnek.
2017. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszadóknak!:)
2017. aug. 15. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne kösd össze és próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Ha már nagyon zavar és tényleg folyamatosan ezzel csesztet, akkor esetleg szólj a szüleidnek, hogy egy fogadóóra alkalmával beszélgessenek el vele és mondják meg neki, hogy szálljon le rólad. Ha semmi nem tiltja, akkor az osztályfőnöknek sincsen semmi beleszólása. Nálunk például ugyanez volt a helyzet, egy lány befestette a haját, majd az ofő addig piszkálta, amíg vissza nem festette az eredeti színére...mindössze annyi volt az indoka, hogy hát az neki nem tetszett és szerinte ez jobban áll neki... Akár kopasz is lehet vagy akár kitetoválhatja az egész testét is, amíg az nem ütközik a házirendbe. Szóval ne hagyd magad!
2017. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Nem fogom hagyni magam, szerencsére már úgyis csak egy év.

2017. aug. 15. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglakozz vele. Ha rádszól tegyél úgy mintha meg sem hallottad volna vagy nézz rá de ne szólj vagy csinálj semmit, egy idő után csak megunja.
2017. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!