Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha diploma...

Mit csináljak, ha diploma előtt alig beszélem a nyelvet? Nem merek külföldre menni. Többi lent

Figyelt kérdés

Nyelvszakosként eléggé nehezen beszélem a nyelvet. Már járok mellette nyelvtanfolyamra is. Úgy érzem, hogy ennél többre nem vagyok képes. Sikeresen eljutottam a diplomáig, de utána mit csinálok tapasztalat és "sok" tudás nélkül? Jó persze van tudásom, de az nehézkesen C1 vagy C2 (láttam már olyan help desk melót, ahol C2-t vártak el, pedig majdnem, hogy no name cégről beszélünk.) Egy ritkább nyelvet beszélek, szóval nem angol. Menjek külföldre gyakorolni, de ahhoz nincs merszem.


L


2017. aug. 17. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a nyelvtanfolyamot erőltesd, hanem egy magántanárt, akivel elkezdhetsz építkezni az alapoktól, aki csak rád figyel, aki segíteni tud a hiányosságokban, aki kiszűri a hibáidat és akivel rendszeresen tudsz gyakorolni.

Máshogy szerintem nem fog menni, ha tényleg ennyire nehézkesen megy a dolog.

2017. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a diplomád meglesz, akkor megvan a szükséges tudásod. Szerintem csak önbizalomhiányos lehetsz. Egyébként mi leszel, ha nagy leszel? Nem biztos, hogy kell ahhoz a külföldre menés. Milyen nyelv?
2017. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, az meg nem mérvadó, hogy egy álláshirdetésben mit írnak. Oda a vágyálmait írja a cég. Aztán majd megnézi, hogy kik jelentkeznek, és azok közül választ akkor is, ha mindegyiknek csak C1-e van, vagy még az se.
2017. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!