Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem, hogy nem...

Csak én érzem, hogy nem vagyok elég jó az iskolához?

Figyelt kérdés

Egy erősebb gimibe járok,amivel eleinte úgy voltam,hogy tök jó,sokkal több lehetőségem lesz később. Aztán már csak arra gondoltam,hogy inkább végig szenvedem ezeket az eveket,ahol a dolgozatok miatt stresszelek,minthogy elmenjek valami nyolckeres suliba,ahol azon,stresszelek,hogy ne késeljen meg egyik osztálytársam sem aznap:'D

De már az idei első napon úgy éreztem,hogy nekem ez sok,miért tanulunk ennyit,miért hiszik a tanárok,hogy robotok vagyunk?

Leszakad a hátam,szomorú vagyok,idegesítenek a többiek,a tanárok emberszámba sem veszik a diákokat. Tudom ,hogy máshol sem,hála a magyar oktatási rendszernek,de semmi hasznosat nem tanulunk.

Az iskola csak azt érezteti velem,hogy egy szar ember vagyok. Mintha a jegyek határoznának meg. Tiszta csalódásnak élem meg ezt az iskolát,vagyis inkább magamat amióta ide járok .



2017. szept. 4. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Óhh,ne aggódj a diákok minimum 80%-a ugyanezzel a bajjal küzd. Már 3 éve koptatom a gimi padját és nem egyszer jöttem haza hisztisen és sírógörcsöktől fetrengve,hogy én nem tudok 1 hét alatt 8000 dogát megírni,mert ez fizika képtelenség.Ez a magyar oktatási rendszer és nincs más választásunk,mint tenni,ami kötelező,azaz szenvedni. Te se vagy különb,mint én vagy bármelyik diák,egyszerűen csak most jött ki rajtad ez az érzés. Egy idő múlva úgy is bele fogsz törődni vagy majd elmúlik,mint nálam. Ha egy átlagos szintű suliba jársz,hidd el menni fog még ha nem is a legszuperebb jegyekkel,de túléled. Sok sikert és tudd nem vagy egyedül! :D
2017. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy,köszönöm!:D
2017. szept. 4. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
8.kerületben jártam gimibe. Otthon soha nem tanultam a faktos árgyakat leszámítva, vegyes jegyeim voltam ( ami ment 4-5, ami nem 2). Minden napomat a barátaimmal töltöttem, végignevettük a 4 évet, a tánárok nem vették véresen komolyan magukat/a tárgyaikat, jó volt mindíg a hangulat. Soha nem stresszeltem a tanulás miatt, nem voltak teljesíthetetlen követelmények. Most orvosira járok.
2017. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne/lesz veled egyetemen, ahol egy félév alatt kell annyit tanulni, mint összesen középiskolában?
2017. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Liberalista forradalmat :D
2017. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!